Çözüldü The Long Dark'a WINTERMUDE dahil mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vantasyah

Centipat
Yorumların çoğu 5 Aralıktan sonra 38 TL'lik versiyonundan WINTERMUDE hikaye modunun kaldırıldığından bahsediyordu. Ama normal versiyonunun üzerinde WINTERMUDE modu dahildir yazıyor ben anlamadım. Ayrıca da 190 TL'lik DLC olarak satılıyor. Şimdi normal versiyondan WINTERMUDE kaldırıldığına göre neden dahildir yazıyor? Alsam oynayabilir miyim? Eğer hikaye modu dahil değilse almayacağım.

long dark.PNG

wintermute.PNG

Çözüm
Oynamak istiyorsan hemen al yılbaşından sonra çok zamlanacak. Aslında oyun ve Hinterland firması ne kadar muhteşemse yapımcısı biraz değişik bir adam. Şuradan bakabilirsiniz mevzuya daha hakim olursunuz. 325TL olmasını istiyor.

38 TL'ye aldığın hem hikaye modu yani WINTERMUDE, hem de hayatta kalma modunu içeriyor. Sadece yeni çıkan paralı DLC olan "Tales from the Far Territory" yok. Büyük ihtimalle yılbaşından sonra hikaye modunu almak için ayrıca para verilecek oyuna sahip olmayanların 6 Ocak'tan önce alması lazım.

Misal ben yan hesabıma 1 tane daha almayı düşünüyorum.
Yorumların çoğu 5 Aralıktan sonra 38 TL'lik versiyonundan wıntermude hikaye modunun kaldırıldığından bahsediyordu. Ama normal versiyonunun üzerinde wıntermude modu dahildir yazıyor ben anlamadım. Ayrıca da 190 TL'lik DLC olarak satılıyor. Şimdi normal versiyondan wıntermude kaldırıldığına göre neden dahildir yazıyor? Alsam oynayabilir miyim? Eğer hikaye modu dahil değilse almayacağım.

Eki Görüntüle 1617101

Eki Görüntüle 1617102

Ben Epic Games'ten bedavaya almıştım dağıtıldı hala wintermute oynayabiliyorum.

Hikaye modu dahil o DLC'yi ben almadım hala girebiliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    96,4 KB · Görüntüleme: 37
Oynamak istiyorsan hemen al yılbaşından sonra çok zamlanacak. Aslında oyun ve Hinterland firması ne kadar muhteşemse yapımcısı biraz değişik bir adam. Şuradan bakabilirsiniz mevzuya daha hakim olursunuz. 325TL olmasını istiyor.

38 TL'ye aldığın hem hikaye modu yani WINTERMUDE, hem de hayatta kalma modunu içeriyor. Sadece yeni çıkan paralı DLC olan "Tales from the Far Territory" yok. Büyük ihtimalle yılbaşından sonra hikaye modunu almak için ayrıca para verilecek oyuna sahip olmayanların 6 Ocak'tan önce alması lazım.

Çözüm
@Vantasyah denedikten sonra haber ederseniz sevinirim.
Yapınca ederim ama hemen değil de diğer alacaklarımla beraber almayı planlıyorum en fazla birkaç güne haber veririm.

Teşekkürler hocam bilgilendirme için.

Geri
Yukarı