The Long Dark'ın finali nasıl olacak?

Carven

Hectopat
Daha fazla  
The Long Dark'ın finali sizce nasıl olacak? Oyun nasıl bir sonla bitecek? Sonunda farklı bir oyuna evrilecek mi? Ne bileyim belki kutunun içinde bir virüsü engelleyecek ilaç vardır. Zamanında yetiştiremeyiz ve oyunun konusu bir anda zombi konusuna döner.

Son düzenleme:
Long dark, türünün en sağlam oyunudur. Tam bir başypıttır. Atmosferi ve haritası muazzamdır.

Hikayeye gelince Rework yemeden önceki hatta ondan önceki halini bile oynadım. Sonuncusu en iyisi şuan 4.Etaptayım lakin finali nasıl olacak derken neyi kastettiğini kavrayamadım. Belki finali yaptıktan sonra ışıkların öyküsünü anlatan, göktaşı v.s bir şekilde geriye gidip o ışıkları anlatan bölüm yapabilirler.

Long Dark, türünün en sağlam oyunudur. Tam bir başypıttır. Atmosferi ve haritası muazzamdır.

Hikayeye gelince rework yemeden önceki hatta ondan önceki halini bile oynadım. Sonuncusu en iyisi şu an 4.etaptayım lakin finali nasıl olacak derken neyi kastettiğini kavrayamadım. Belki finali yaptıktan sonra ışıkların öyküsünü anlatan, göktaşı vs bir şekilde geriye gidip o ışıkları anlatan bölüm yapabilirler.

Oyunun sonunun nasıl olacağını merak ediyorum. İsteyenler kendilerine göre bir son uydurabilir. İsteyen de hikayenin gidişatına göre bir son yazabilir. Bakalım ne sonuçlar ortaya çıkacak. Ben, bana göre oyunu bitirdim. Sizce oyun nasıl son bulacak?

Geri
Yukarı