The Lord of the Rings "0xc000007b" sorunu

Ozan Hançer

Decapat
Nostaljiye bayılan bir insan olarak "The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth II" indirdim.
Oyunu indirdim ve 1 aydır belki de milyon tane hata aldım.
2 haftada bu hatayı minimum seviyeye yani 0xc000007b hatasına kadar kendi çabalarımla indirgeyebildim. Bu hatanın bir çözümünü bulamadım.

Sonunda sitenin videosuna denk geldim ve açıkçası ne yaptığını bilen insanlar olduğunuzu fark ettim. Yaklaşık 2 haftadır her akşam eve geldiğimde hatanın çözümünü arıyorum. Umarım buradan bir sonuçla çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen denemişsinizdir ama sorunun .Net Framework'ten kaynaklandığını hatırlıyorum. Windows özelliklerinden Framework son sürümü kapatıp sadece eski sürümleri açık bırakarak denemek yardımcı olabilir. Olmazsa .Net'i temizleyip baştan kurmayı deneyebilirsiniz. Ama dediğim gibi aklımda kalanı söylüyorum.

Muhtemelen denemişsinizdir ama sorunun .Net Framework'ten kaynaklandığını hatırlıyorum. Windows özelliklerinden Framework son sürümü kapatıp sadece eski sürümleri açık bırakarak denemek yardımcı olabilir. Olmazsa .Net'i temizleyip baştan kurmayı deneyebilirsiniz. Ama dediğim gibi aklımda kalanı söylüyorum.
4-5 defa denedim
Gerçekten ulaşabileceğim yetkili yok mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı