The Love Bug (1968) nereden izlenir?

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Şu son zamanda herbie filmi dikkatimi çekti ve tüm filmlerini izledim ancak 1968 yapımı the love bug filmini hiçbir yerde bulamıyorum. Disney+, internet sayfaları ve play filmlerde bulamadım. Nereden bulup izleyebilirim?

Korsan olarak bulabilirsiniz. Özellikle Karagarga,Cinemageddon, Secret Sinema gibi sitelerde daha kolay bulursunuz.Ama bunlar özel izleyici oldukları için girmek için davet gerekli. Bu yerler eski içerik konusunda uzmanlaşmıştır. Bluray'i varmış filmin. Belkibir HD izleyicide de bulabilirsiniz.

Korsan olarak bulabilirsiniz. Özellikle Karagarga, Cinemageddon, Secret Sinema gibi sitelerde daha kolay bulursunuz. Ama bunlar özel izleyici oldukları için girmek için davet gerekli. Bu yerler eski içerik konusunda uzmanlaşmıştır. Blu-ray'i varmış filmin. Belkibir HD izleyicide de bulabilirsiniz.

Bu sitelere nasıl girebilirim?

Korsan olarak bulabilirsiniz. Özellikle Karagarga,Cinemageddon, Secret Sinema gibi sitelerde daha kolay bulursunuz.Ama bunlar özel izleyici oldukları için girmek için davet gerekli. Bu yerler eski içerik konusunda uzmanlaşmıştır. Bluray'i varmış filmin. Belkibir HD izleyicide de bulabilirsiniz.

Ceza alacaksınız dikkat edin. Ben geçen gün torrent arama motorunu yazdım diye (torrent veya torrent paylaşım sitesi değil sadece arama motoru) anında ceza aldım.

Biri sizi davet edecek, yani referans olacak. Eğer orada bulunan bir arkadaşınız yoksa ve hiç deneyiminiz yoksa özel izleyicilerde başlangıçta bu sitelere girmek oldukça zordur. Davet satan yerlere itibar etmeyin.

Maalesef etrafımda kimse yok. Başka platformlar yok mudur acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı