Çözüldü "The platform account you are trying to use is already used on FACEIT" hatası

• Konuyu başlatan 0x91
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

0x91

Hectopat
Daha fazla  
Hesabımı bağlamaya çalışırken böyle bir hata alıyorum.

Dosya Ekleri

• faceithata.PNG
    faceithata.PNG
    15 KB · Görüntüleme: 96
Çözüm
Zaten o Steam hesabına bağlı başka bir FACEIT hesabı varmış. Bir Steam hesabını birden fazla FACEIT hesabına bağlayamazsınız.
Bu hesabın hangi FACEIT hesabına bağlı olduğunu bilmiyorum. Öğrenmenin bir yolu var mı?

Bu siteye Steam hesabı bağlantınızı yapıştırın. Hangi FACEIT hesabına bağlı olduğu gözükecektir:

Hesabı buldum fakat nasıl alabilirim?

Hesabın e-posta adresini vs. biliyorsanız FACEIT giriş sayfasında ''Şifrenizi unuttunuz mu?'' seçeneğine basıp e-posta adresine sıfırlama bağlantısı gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Öbür türlü hesap hakkında hiçbir bilgiyi bilmiyorsanız pek mümkün değil.

Hesabın e-posta adresini vs. biliyorsanız FACEIT giriş sayfasında ''Şifrenizi unuttunuz mu?'' seçeneğine basıp e-posta adresine sıfırlama bağlantısı gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Öbür türlü hesap hakkında hiçbir bilgiyi bilmiyorsanız pek mümkün değil.
Hiç bilmiyorum yani bu hesap kilitlendi artık bu hesapla faceit giremem.

Hiç bilmiyorum yani bu hesap kilitlendi artık bu hesapla FACEIT giremem.

Dediğim gibi bir şekilde bilgilerini öğrenip hesabı geri almaya çalışmaktan başka seçeneğiniz yok. Çünkü bir Steam hesabına sadece bir tane FACEIT hesabı bağlanabiliyor. Bağlı FACEIT hesabı silinmiş olsa bile başka bir FACEIT hesabı oluşturup bağlayamazsınız. Hesabı geri alamazsanız tek seçenek başka bir Steam hesabı oluşturmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı