Çözüldü The Rockstar Games Launcher failed to initalize

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 11

Hectopat
Makaleler
1
RAM
XPG 3000 MHz CL16
Ekran kartı
GTX 1050 Ti
Anakart
A320M PRO VH PLUS
İşlemci
R5 1400
Merhabalar, 2 gündür GTA V giremiyorum, PC'ye temiz kurulum yaptım hâlâ aynı hatayı vermekte. Belgelerden bu txt dosyalarını buldum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• launcher.txt
    1,7 KB · Görüntüleme: 110
  • prelauncher.txt
    1,1 KB · Görüntüleme: 152
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeni kurulum yaptim demissiniz. Bu islemden sonra gereken tüm sürücüleri kurup güncellemeleri yaptiniz mi? Oyunu hic yönetici olarak baslatmayi denediniz mi? Ayrica tam ekran iyilestirmelerini de kapatip deneyin.

Bunun disinda internetiniz ile alakali bir durum olup olmadigini da merak etmiyor degilim. Deneme amacli telefonun internetiyle girmeyi deneyin bir de.
Hocam hiç uğraşasım gelmedi bir temiz kurulum daha yaptım ve sorun düzeldi. Driver'ların hepsi kurulu, Launcher'a yönetici izini verdim, tam ekran iyileştirmelerini de kapatıp deniyordum zaten. İnternet olduğunu sanmıyorum çünkü şimdi temiz kurulum yaptım ve Rockstar Games Launcher açıldı.
Sorun çözülmedi ise host klasörüne eğer varsa Rockstar adresilerini girin. DNS yapmamışsanız 8.8.8.8 gibi DNS yapıp deneyin. Windows güvenlik duvarını devre dışı bırakın. Aklıma gelecek en mantıklı şeyler bunlar.

Sorun çözülmedi ise host klasörüne eğer varsa Rockstar adresilerini girin. DNS yapmamışsanız 8.8.8.8 gibi DNS yapıp deneyin. Windows güvenlik duvarını devre dışı bırakın. Aklıma gelecek en mantıklı şeyler bunlar.
Rockstar sitelerinde sorun yok. DNS'de de sorun yok hocam. Güvenlik duvarı da devre dışı. Her şeyi denedim hâlâ düzelmedi.

Rockstar sitelerinde sorun yok. DNS'de de sorun yok hocam. Güvenlik duvarı da devre dışı. Her şeyi denedim hâlâ düzelmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu denesene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni kurulum yaptim demissiniz. Bu islemden sonra gereken tüm sürücüleri kurup güncellemeleri yaptiniz mi? Oyunu hic yönetici olarak baslatmayi denediniz mi? Ayrica tam ekran iyilestirmelerini de kapatip deneyin.

Bunun disinda internetiniz ile alakali bir durum olup olmadigini da merak etmiyor degilim. Deneme amacli telefonun internetiyle girmeyi deneyin bir de.

Hocam hiç uğraşasım gelmedi bir temiz kurulum daha yaptım ve sorun düzeldi. Driver'ların hepsi kurulu, Launcher'a yönetici izini verdim, tam ekran iyileştirmelerini de kapatıp deniyordum zaten. İnternet olduğunu sanmıyorum çünkü şimdi temiz kurulum yaptım ve Rockstar Games Launcher açıldı.

Çözüm
Tek birşey soracağım başta yaptım demiştin bunları zaten. Rockstar bu sorun için bunu öneriyordu kendi sayfasında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı