Çözüldü The Sims 4 Senior Detective Rütbesi Nasıl Yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertkaradag

Decapat
Sims 4'te dedektif kariyerliğini seçtim ve oradan ilerlemek istiyorum. Bir kere yaptım fakat karakterim yaşlı olduğu için öldü. Yeni bir karakter açtım ve bu karakteri nasıl hızlıca Senior Detective rütbesine ulaştırabilirim? Bunun bir hile kodu vs. var mı?

Çözüm
Dedective işindesiniz deģil mi
Deneyip güncelleme atacağım.

Hocam bunu yaptım fakat hiç bir işe yaramadı.
ctrl+shift+c tuşlarına aynı anda bas açılan bencereye testingcheats on yaz altında cheats are enabled olacak sonra bu kodu yazman lazım careers.promote Dedective
Buralara da bakabilirsiniz hocam.
Evet var ctrl+shift+c tuşlarına aynı anda bas oraya "testingcheats on" yaz. Kariyerinin dedektiflik olması lazım. sonra şu kodu gir "careers.promote dedective" bu kod her seferinde bir üst aşamaya çıkartır istediğin konuma gelene kadar yaz.

Son düzenleme:
Evet var ctrl+shift+c tuşlarına aynı anda bas oraya "testingcheats on" yaz. Kariyerinin dedektiflik olması lazım. sonra şu kodu gir "careers.promote dedective" bu kod her seferinde bir üst aşamaya çıkartır istediğin konuma gelene kadar yaz.

Son düzenleme:
Dedective işindesiniz deģil mi

ctrl+shift+c tuşlarına aynı anda bas açılan bencereye testingcheats on yaz altında cheats are enabled olacak sonra bu kodu yazman lazım careers.promote Dedective
Buralara da bakabilirsiniz hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220504-223656_Chrome.jpg
    Screenshot_20220504-223656_Chrome.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_20220504-223651_Chrome.jpg
    Screenshot_20220504-223651_Chrome.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 20
Çözüm

Geri
Yukarı