The Sopranos nasıl bir dizi?

xiaoMizahşör

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar benim için dizinin ilk bölümleri çok önemli sıkıcı olmaması lazım, the sopranos nasıl bir dizi sıkıcı mı ve ayrıca dizi de çok fazla karakter var mı çünkü isim hafızam kötü başroller hariç kimsenin ismini aklımda tutamam.

Başyapıt. Sizin dizi tarzınız nasıldır onu bilemem ama Sopranos dizisi tamamen mafyanın işleyişini en gerçekçilikle anlatan dizidir. Öyle diğer izlediğiniz mafya dizileri veya filmleri gibi her bölüm veya her an aksiyon yok. Oyunculukların ve senaryonun ön planda olduğu bir dizi.

Şöyle ufakta bir bilgi vereyim Tony Soprano rolünü canlandıran James Gandolfini dizide sinirli olduğu sahneleri daha iyi yansıtabilmek için ayakkabılarının içine çakıl doldurup bölümleri öyle çeken bir aktör. Siz bu bilgiden dizinin ne kadar kaliteli olduğunu anlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Her sezonu, her oyuncusu ve bölümü ayrı güzel bir dizi.

Başyapıt. Sizin dizi tarzınız nasıldır onu bilemem ama Sopranos dizisi tamamen mafyanın işleyişini en gerçekçilikle anlatan dizidir. Öyle diğer izlediğiniz mafya dizileri veya filmleri gibi her bölüm veya her an aksiyon yok. Oyunculukların ve senaryonun ön planda olduğu bir dizi.

Şöyle ufakta bir bilgi vereyim Tony Soprano rolünü canlandıran James Gandolfini dizide sinirli olduğu sahneleri daha iyi yansıtabilmek için ayakkabılarının içine çakıl doldurup bölümleri öyle çeken bir aktör. Siz bu bilgiden dizinin ne kadar kaliteli olduğunu anlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Aynen. Katılıyorum. Tıpkı Breaking bad gibi. Yedire yedire anlatıyor. Konu sahibi hemen sıkılıp bırakmasın diziyi. Sopranos'da Breaking Bad gibi bir başyapıt.

Bryan Cranston, Tony Soprano olmasaydı Walter White olmazdı demişti bir röportajında. O bile bu kadar saygı duyuyorsa kesinlikle izlenir bence.
Aynen. Katılıyorum. Tıpkı Breaking bad gibi. Yedire yedire anlatıyor. Konu sahibi hemen sıkılıp bırakmasın diziyi. Sopranos'da Breaking Bad gibi bir başyapıt.
Hocam Breaking Bad izlediğim en iyi diziydi onu seven Sopranos'u da sever diyorsunuz yani. Bir ara izlemek istiyorum çünkü.

Benim için önemli olan dizideki isimler, sadece çok kişi olmasın yani her bölüm farklı bir kişiyi tanımak istemiyorum.

Geri
Yukarı