"The System has detected that a cooling fan is not operating correctly" hatası

dejangulovic

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Çok nadir de olsa arada bir bu hatayı alıyorum. Fan çalışıyor, mesela bilgisayar ısınmıyor falan oradan bunu anlıyorum. Bilgisayarı açıp baktığım zaman da fan gayet düzgün bir biçimde çalışıyor ve hiçbir sıkıntısı yok yine de bu hatayı almak geriyor beni. Fanı değiştirmeli miyim? Yoksa fanın çalışıyor olmasından dolayı erteleyebilir miyim?

Merhabalar. Çok nadir de olsa arada bir bu hatayı alıyorum. Fan çalışıyor, mesela bilgisayar ısınmıyor falan oradan bunu anlıyorum. Bilgisayarı açıp baktığım zaman da fan gayet düzgün bir biçimde çalışıyor ve hiçbir sıkıntısı yok yine de bu hatayı almak geriyor beni. Fanı değiştirmeli miyim? Yoksa fanın çalışıyor olmasından dolayı erteleyebilir miyim?

Bu hatayı nereden alıyorsun?

Fan kablonuzda bir kopukluk ya da temassızlık varsa ya da çalışmıyorsa bu sorunu almanız normal. İsterseniz bozuk olan fanı sistemden çıkarabilirsiniz.
hocam açılmış konudaki yanıtı kopyalayarak bir çözüm bulmuş olmuyorsunuz şu an. o konuya ben de baktım zaten fanımda bir kopukluk sezemedim temassızlık olma ihtimali var fakat o durumda da çalışmasında veya soğutmasında sıkıntı olabileceği kanaatindeyim.

Hocam açılmış konudaki yanıtı kopyalayarak bir çözüm bulmuş olmuyorsunuz şu an. O konuya ben de baktım zaten fanımda bir kopukluk sezemedim temassızlık olma ihtimali var fakat o durumda da çalışmasında veya soğutmasında sıkıntı olabileceği kanaatindeyim.

Hocam türkçesi bu işte başka bir şekilde nasıl anlatabilirim bir de fanın yerine güzelce takıldığına emin misiniz?

Hocam türkçesi bu işte başka bir şekilde nasıl anlatabilirim bir de fanın yerine güzelce takıldığına eminmisiz.
eminim hocam benden başka bilgisayarcı da baktı gayet takılı dedi temassızlık olabilir mi dedim iyice baktı yok dedi adam. ben zaten laf etme sebebim konuyu açmadan önce gittim okudum orada yazılanları sorguladım ettim denedim çözüm bulamadım diye yeni konu açtım.

eminim hocam benden başka bilgisayarcı da baktı gayet takılı dedi temassızlık olabilir mi dedim iyice baktı yok dedi adam. ben zaten laf etme sebebim konuyu açmadan önce gittim okudum orada yazılanları sorguladım ettim denedim çözüm bulamadım diye yeni konu açtım.
hocam bir sonuca ulaşabildiniz mi lütfen yardımcı olun haftalardır çözüme ulaşamıyorum

Geri
Yukarı