The Texas Chain Saw Massacre 113TL (PC & Xbox)

Dostum bu konuda hem haklısın hem değilsin haklı olduğun konu evet sadece bu oyunu oynacaksan ve sadece sevdiğin birkaç oyun için Game Pass almadan onları satın alman tabii ki de Game Pass almak sana göre mantıksız. Haksız olduğun taraf ise zaten aylık Game Pass 80 TL yani size, bizlere dokunacağını sanmıyorum ve içinde tonla oyun var insanların Game Pass al demesindeki sebep bu. Ayrıca starfielt gibi pahalı oyunları hem erkenden oynayıp hem de ucuza mâl ettikleri için Game Pass çok daha mantıklı dediğim gibi insanların Game Pass alın demesindeki sebep.

Ben kendi açımdan konuşuyorum bir oyun çıktı Game Pass'te var sevdiysem muhakkak Steam'de alırım kütüphanede duracak ya da örnek verirsek oyun 100 lira Game Pass 80 lira ben oyunu almayı tercih ederim he Game Pass şöyle bir fayda sağladı bana Starfield Game Pass'te olacağı için Baldur's Gate 3 aldım Starfield'i Game Pass'te deneyip seversem alırım yoksa pek faydası yok bana ama takıntınız yoksa iyi sistem.

Ben kendi açımdan konuşuyorum bir oyun çıktı Game Pass'te var sevdiysem muhakkak Steam'de alırım kütüphanede duracak ya da örnek verirsek oyun 100 lira Game Pass 80 lira ben oyunu almayı tercih ederim he Game Pass şöyle bir fayda sağladı bana Starfield Game Pass'te olacağı için Baldur's Gate 3 aldım Starfield'i Game Pass'te deneyip seversem alırım yoksa pek faydası yok bana ama takıntınız yoksa iyi sistem.

Bir oyun Steam da çıktıysa en az 500 TL'den çıkar sen o oyunu sevdiğsen Steam'den mı alırsın Game Pass'den mi ben şahsen Game Pass'den alırım 1 ay o oyunu gömerim ama dediğine bakılırsa oyuna verecek paran çok herhalde bizde o kadar yok. Ama tabii ki de 100 TL'lik oyuna kalkıp sadece o oyunu oynayacaksam tabii ki de Game Pass almam.

Bir oyun Steam da çıktıysa en az 500 TL'den çıkar sen o oyunu sevdiğsen Steam'den mı alırsın Game Pass'den mi ben şahsen Game Pass'den alırım 1 ay o oyunu gömerim ama dediğine bakılırsa oyuna verecek paran çok herhalde bizde o kadar yok. Ama tabii ki de 100 TL'lik oyuna kalkıp sadece o oyunu oynayacaksam tabii ki de Game Pass almam.

Alkol sigara tüketmiyorum pek masrafım yok olan parayı oyuna veriyorum malum TR'de bir oyunu ucuzken almazsan daha almak zor yalanım yok Turbo overkill dün indirim bitmeden ha 27 TL iyi Doom filan sevmedim ama alayım zam yer diye aldım 15 dk sonra 235 TL oldu işin iyi yanı oyun Doom'dan çok daha hızlı eğlenceli çıktı demek istediğim göze çarpan oyun varsa hemen almak en iyisi Game Pass iyi sistem hoş sistem series sde kullanıyordum PC geçinçe Steam illetine bulaşınça profil yapayım ekran görüntüsü alayım oyunları göstereyim diye diye 5-6 ayda 100 tana kaliteli oyun aldım gerçi bu saatten sonra zor gibi bakıp göreceğiz.

Oyun çok yeni çıktı ve Steam'de 340,00 ₺ olduğunu düşünürsek 113,75 ₺ çok uygun bir fiyat.
Oyun gamepass uygulamasında ucuz aama şöyle bir problem var bu tarzz oyunlar konuşarak oynarır ve ortak uygulama üzerinden konuşulmuyor. 114 TL verdim ucuz diye 40 saatte oynadım yazık oldu steam den girenlerle konuşamıyorum

Oyun Game Pass uygulamasında ucuz aama şöyle bir problem var bu tarzz oyunlar konuşarak oynarır ve ortak uygulama üzerinden konuşulmuyor. 114 TL verdim ucuz diye 40 saatte oynadım yazık oldu Steam'den girenlerle konuşamıyorum.

Nasıl konuşulmuyor anlamadım. Oyun içi konuşma diyorsanız çalışıyor. Arkadaşım Game Pass'ten oynuyor ben Steam üzerinden. Oyun içinde sesini duyuyorum.

Böyle oyunlara yatırım yapmamanızı tavsiye ederim. Çoğunlukla takım şeklinde ilerlenen oyunlarda yeterince oyuncu olmazsa ömrü bitiriyor. Friday the 13th: The Game, Predator: Hunting grounds ve evil Dead the Game bunlara örnek.

Hocam Max 300 TL'lik oyundan bahsediyoruz. Yatırım olayı biraz komik olmuş. En basit şöyle örnekleyeyim. Bir tshirt alırsın bu fiyata 5 ay giyip eskitirsiniz. Yani oyun ne kadar zarar ettirir ki? Dükkan almıyoruz sonuçta.

Dostum bu konuda hem haklısın hem değilsin haklı olduğun konu evet sadece bu oyunu oynacaksan ve sadece sevdiğin birkaç oyun için Game Pass almadan onları satın alman tabii ki de Game Pass almak sana göre mantıksız. Haksız olduğun taraf ise zaten aylık Game Pass 80 TL yani size, bizlere dokunacağını sanmıyorum ve içinde tonla oyun var insanların Game Pass al demesindeki sebep bu. Ayrıca starfielt gibi pahalı oyunları hem erkenden oynayıp hem de ucuza mâl ettikleri için Game Pass çok daha mantıklı dediğim gibi insanların Game Pass alın demesindeki sebep.

Herkesin haklı sebepleri var. İşsiz gibi oynayanlara Game Pass mantıklıdır. Hikayeli oyunları oynar oynar bitirirsin. İşinde gücünde olup arada vakit geçirenler ve PvP odaklı oyuncular içinde Game Pass mantıksız. Sadece para israfından ibaret. Bu Game Pass muhabbeti gereksiz bayıyor. Game Pass mantıklı bulanların da bir başkasına ısrarla önermesi de bayıyor. Gerek yok yani anlatabiliyor muyum? Game Pass öneriyorsun da karşındaki bunu bilmiyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı