The Walking Dead 10. sezon 16. bölüm nereden izlenir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
2 ay önce Netflix'e 15. bölüme kadar eklenip 1 gün sonrasında silinmişti belki 16. bölüm ile tekrar yüklerler demiştim fakat hiçbir şeyi değiştirmeden geri yüklemişler. Başlıktan da belli olacağı üzere bu 10x16'yı izlemenin bir yolu yok mu?

Bende bulamadım ne saçma iş sanki televizyonda dizi izliyoruz da arasına reklam giriyor böyle saçmalık olamaz 15 bölüm yayınlayıp son bölümü yayınlamamak nedir? Sonra korsan izleyince laf yiyoruz parasını verdiğim hizmeti alamayacaksam ne yapayım ben.

Stremio var fakat ben çok beğenmedim dilerseniz size Telegram grubumuzun linkini atabilirim.

Telegram,Stremio değilde bir siteden buldum ama korsan yasak diye atamıyorum malesef.. Ek olarak 16. bölüm hakkında izleyen arkadaşlar spoilerı açabilir diğer arkadaşlar açmazsa iyi olur.
Commonwealth çizgi romanda Maggie'nin kontrolünün altındaydı büyük ihtimal dizide de aynısı olacak fakat benim anlamadıgım şey niye Commonwealth insanları böyle kötülük yaparak baitleyip rehin alıyor acaba Commonwealth iyi bir grup olarak karşımıza çıkmayacak mı? Oysa Maggie'nin grubu.

Telegram,Stremio değilde bir siteden buldum ama korsan yasak diye atamıyorum malesef.. Ek olarak 16. bölüm hakkında izleyen arkadaşlar spoilerı açabilir diğer arkadaşlar açmazsa iyi olur.
Commonwealth çizgi romanda Maggie'nin kontrolünün altındaydı büyük ihtimal dizide de aynısı olacak fakat benim anlamadıgım şey niye Commonwealth insanları böyle kötülük yaparak baitleyip rehin alıyor acaba Commonwealth iyi bir grup olarak karşımıza çıkmayacak mı? Oysa Maggie'nin grubu.
Commonwealth dediğin en sonda çıkan beyaz kıyafetli askerler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı