Netflix The Walking Dead 11. sezonun devamı Netflix'e ne zaman gelecek?

Bir tarih yok diye biliyorum. Ben Disney+'tan vpn ile hollandaya bağlanarak izlemiştim.

Disney+'da var diye biliyorum. Belki hak anlaşmasında Disney, Netflix'e gelmesine engel olacak bir şey yapmış olabilir.
Bir tarih yok diye biliyorum. Ben Disney+'tan vpn ile hollandaya bağlanarak izlemiştim.
Direkt Türkiye'de de var diye biliyorum ben. Geçen diziye başlarım belki diye kontrol ettiğimde 11 sezon vardı ve 11.sezon 20 küsüratlı bölümdü.

Disney+'da var diye biliyorum. Belki hak anlaşmasında Disney, Netflix'e gelmesine engel olacak bir şey yapmış olabilir.

Direkt Türkiye'de de var diye biliyorum ben. Geçen diziye başlarım belki diye kontrol ettiğimde 11 sezon vardı ve 11.sezon 20 küsuratlı bölümdü.

Gelmiştir zaten. Ben gelmeden önce yurtdışına çıktığı anda izliyordum.

Direkt Türkiye'de de var diye biliyorum ben. Geçen diziye başlarım belki diye kontrol ettiğimde 11 sezon vardı ve 11.sezon 20 küsüratlı bölümdü.
Televizyondan izlediğimden Netflix önemli benim için, Disney'in uygulamasını getirmiyorlar nedense (TV Arçelik).

Not: Kullandığım televizyonun işletim sistemi Linux tabanlı olduğundan ve Disney+'ın Linux desteği olmadığından getiremiyorlarmış, yani burada TV üreticisinin suçu yok. Umarım Disney Linux desteği getirir.

Son düzenleme:

2-3 hafta önce geldi Disney Türkiye'ye de. ABD'de aylar önce bitti ama bize yavaş yavaş geliyor bölümler. Paramızla rezil oluyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı