The Walking Dead: A New Frontier Türkçe yama önerisi

Daha fazla  
The Walking Dead: A New Frontier için sorunsuz Türkçe yama var mı? Birkaç yama indirdim hepsinde 2. bölüm bozuk şekilde çevrilmiş. Not: Oyun Definitive Edition sürümü değil.

Yama bozulduğu zaman yamayı tekrar kurun. Bu arada oraları geçince düzelmesi lazım yama.

Yama bozulduğu zaman yamayı tekrar kurun. Bu arada oraları geçince düzelmesi lazım yama.
yamayı 2 defa tekrar kurdum ama 2.bölüm 2. chapterda her zaman ingilizce oluyor.2.chapterı daha bitirmedim. ne zaman düzeliyor eğer sadece bir kaç chapter için geçerliyse sıkıntı yok ama bölüm boyunca olursa anlayamam gibi.

yamayı 2 defa tekrar kurdum ama 2.bölüm 2. chapterda her zaman ingilizce oluyor.2.chapterı daha bitirmedim. ne zaman düzeliyor eğer sadece bir kaç chapter için geçerliyse sıkıntı yok ama bölüm boyunca olursa anlayamam gibi.
10-15 dakika ingilizceden sonra Türkçe olmaya devam edecek tek orasi İngilizce. Oynayanlara da Definitive Edition oynamasını tavsiye ediyorum. Onda böyle sorunlar yok.

Yamayı 2 defa tekrar kurdum ama 2.bölüm 2. chapterda her zaman İngilizce oluyor.2.chapterı daha bitirmedim. Ne zaman düzeliyor eğer sadece birkaç chapter için geçerliyse sıkıntı yok ama bölüm boyunca olursa anlayamam gibi.

Yamayı dediğim gibi tekrar kurun. Çözülmezse biraz oynadıktan sonra düzelir yama.

Yeni konular

Geri
Yukarı