The Walking Dead dizisinin çekimleri bitiyor

Bu sezon şu an 14. bölüm yayınlandı. 2 bölüm daha yayınladıktan sonra Ekim'de son 8 bölüm gelecek. O 8 bölüm son dizi bölümleri olacak. 3 film geleceğini duymuştum. Gelse de izlesek. Halen daha keyifle izliyorum.

30 Mart'ta ana dizinin bütün çekimleri bitecek ve nisan başında tüm set dağılacakmış. Dizi bittikten sonra Rick-Michonne, Daryl-Carol ve Negan-Maggie Spinn-off'ları çıkacağı söyleniyor. Ayrıca Rick'in üçleme filmi de çıkacak. Yani kolay kolay markayı bırakmak istemiyorlar.

Zamanında iyi bir finalle bitirselerdi akıllarda iyi kalırdı ama suyunu çıkardılar hala en iyi zombi yapımları arasında ancak insanların aklında belli bir yere kadar çok iyiydi sonrasında suyunu çıkardılar olarak kalacak ( 20 sezon bile olsa severek izlerim çünkü zombi temalı film oyun kitap vb şeyleri çok severim ancak gerçekten gereksiz uzadı )

Zamanında iyi bir finalle bitirselerdi akıllarda iyi kalırdı ama suyunu çıkardılar hala en iyi zombi yapımları arasında ancak insanların aklında belli bir yere kadar çok iyiydi sonrasında suyunu çıkardılar olarak kalacak ( 20 sezon bile olsa severek izlerim çünkü zombi temalı film oyun kitap vb şeyleri çok severim ancak gerçekten gereksiz uzadı )
8. Sezon 16. Bölümü kendim için teorik final yaptım. 8. Sezondan sonra hiç bir bölüm tat vermedi.

8 ve 9'a kadar dayanıp izleyenler olmuş. İlk çıktığı dönem sanırım 2010 ya da 2011 idi GOT ile beraber çıkardı. O zamanlar dizi portföyü bu kadar geniş değildi tabii. Deli gibi izlenirdi, hatta kulakları çınlasın GOT ve TWD'yi çevirmen arkadaşımız Sencer Çoşkun çevirirdi. Sabahlardık Twitter'da çeviri bitsin de alt yazıyı yüklesin indirip izleyelim diye. Sanırım ben sezon 7 de bırakmıştım. Her şey de olduğu gibi dizilerde de artık eski tat yok.

Geri
Yukarı