Sürprizbozan The Walking Dead Oyunu Nasıl Unutulur?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Tales from Borderlands oyunu var. Çok keyifli bir oyundur. COVID zamanında evde bitirmiştim. Aynı tarz daha iyisi Life is Strange. Ölene kadar bu oyunu düşünecek halin yok.

Life is Strange gayet güzel oyun serisi true colors harici o seriyi bitirdim. TWD ile unutulmayacak oyunlar diyebilirim.

Life is Strange gayet güzel oyun serisi true colors harici o seriyi bitirdim. TWD ile unutulmayacak oyunlar diyebilirim.

Bence de hiç unutmayacağım gibime geliyor sadece üzüntü azalsa yeter

Arkadaşlar hala sıkıntı geçmedi yardım

Arkadaşlar bayağı bir zaman geçti unutmuştum ama tekrar başladı neden böyle oluyor

Son düzenleme:
Bende oynadım bitirdim, harbi harbi göz yaşı döktüğüm sahneler oldu. Oyunun sonu aklımdan çıkmıyor. Yeni oyun olmadan ben bu oyunu unutamam.

Unutabildinmi dostum tam bir sene olmuş :D

Final sezonda oyunu bitirdim ve artık clementine aklımdan çıkmıyor. Onun hayatı lee gibi karakterler ölüşleri komik olabilir ama içim daralıyor. Ne yapabilirim?
Başka oyunlara yönelemiyorum.
Zamanla geçer.

Güzel sonla bitirdim ben oyunu, siz kötü bir sonla bitirdiniz herhalde.

Spoiler, oynamadıysanız bakmayın buna:

Clementine yaşıyordu bende hatta.

Güzel sonla bitirdim ben oyunu, siz kötü bir sonla bitirdiniz herhalde.

Spoiler, oynamadıysanız bakmayın buna:

clementine yaşıyordu bende hatta.

Clementine yaşıyor zaten her tülü adam yaşanan olaylar içimde kaldı diyor aynısı bende de oldu Detroit RDR gibi tüm oyunlarda oldu ve kötü his aklıma geliyordu sürekli sonradan giti bir şekilde.

Mesela lee ile oynarken kendimi baba gibi hissetmiştim öldüğünde yıkıldım clementine de ise aj e ablalık yapıyormuşum hissine kapılmıştım oyun bittiğinde kaç hafta aklımda kaldı bu oyun gerçekten efsane ne olduğuna kendin karar verdiğinde daha da efsane yapıyor.

Son düzenleme:
Clementine yaşıyor zaten her tülü adam yaşanan olaylar içimde kaldı diyor aynısı bende de oldu Detroit RDR gibi tüm oyunlarda oldu ve kötü his aklıma geliyordu sürekli sonradan giti bir şekilde.

Mesela lee ile oynarken kendimi baba gibi hissetmiştim öldüğünde yıkıldım clementine de ise aj e ablalık yapıyormuşum hissine kapılmıştım oyun bittiğinde kaç hafta aklımda kaldı bu oyun gerçekten efsane ne olduğuna kendin karar verdiğinde daha da efsane yapıyor.
Dediğin doğru da işte, güzel sonla bitince iyi his bırakıyor normalde, Lee üzücü tabii ki.

Bu arada düzenlemeden önceki halimde spoiler verilmez sanmıştım da başlıkta sürprizbozan yazıyormuş zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı