Çözüldü The Walking Dead Season 2 sahne takılıp kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Indona

Hectopat
Selam. Oyunun 2. bölümünde (net yeri belirtemem spoiler vermiş olmayayım) tam ara sahne bitip kontrol bize geçecekken ekran şu şekilde donup kalıyor. Mouse veya WASD tuşları tamamen işlevsiz kalıyor ancak "pause" özelliği aktif. Sebebi ne olabilir?

1691242308315.png

Çözüm
Yamadan olduğunu düşünüyorum ben de. Oyun orijinal sürüm değil mi?
Hayır CRACK versiyon.

Yama sorun olabilir. Denemekten zarar gelmez.
Selamlar. Az önce denedim, sorun yamadaymış evet. Yama dosyalarını kaldırıp yerine yedekleri koyunca sorun çözüldü. Artık mecbur B1 İngilizce ile yola devam :). Teşekkürler zaman ayırdığınız için.
Yalnız grafikleri düşürmeden sadece pikseli düşürün.

O da işe yaramadı. Aynı sahneyi defalarca oynamaktan bıktım. Mimikleri bile ezberledim resmen.
Geriye muhtemelen tek bir sebep kalıyor oda Türkçe yama. Önceki denemelerimde diğer sitelerdeki yamalarda oyun hiç açılmıyordu. Bunda açıldı ancak şu anki sorun ondan kaynaklanıyor olabilir. Yarın yamayı kaldırıp deneyeceğim.

O da işe yaramadı. Aynı sahneyi defalarca oynamaktan bıktım. Mimikleri bile ezberledim resmen.
Geriye muhtemelen tek bir sebep kalıyor oda Türkçe yama. Önceki denemelerimde diğer sitelerdeki yamalarda oyun hiç açılmıyordu. Bunda açıldı ancak şu anki sorun ondan kaynaklanıyor olabilir. Yarın yamayı kaldırıp deneyeceğim.

Hayır CRACK versiyon.

Selamlar. Az önce denedim, sorun yamadaymış evet. Yama dosyalarını kaldırıp yerine yedekleri koyunca sorun çözüldü. Artık mecbur B1 İngilizce ile yola devam :). Teşekkürler zaman ayırdığınız için.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı