The Walking Dead Season One oynarken elektrik kesintisi sonrası ilerleme kayboldu

Faviannno

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dün The Walking Dead Season One oynarken elektrik kesintisi yaşadım ves onrasında bugün girdigimde oyundaki ilerlememin tamamen kaybolduğunu gördüm.
Oyunu Steam'den oynuyorum, crack vs bir durum söz konusu değil. İlerlememi nasıl geri getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün The Walking Dead Season One oynarken elektrik kesintisi yaşadım ves onrasında bugün girdigimde oyundaki ilerlememin tamamen kaybolduğunu gördüm.
Oyunu Steam'den oynuyorum, crack vs bir durum söz konusu değil. İlerlememi nasıl geri getirebilirim?
Steam cloud ile geri yüklemeyi denediniz mi?

Merhaba, dün The Walking Dead season One oynarken elektrik kesintisi yaşadım ves onrasında bugün girdigimde oyundaki ilerlememin tamamen kaybolduğunu gördüm.

Merhaba, bu oyunu çok uzun süre önce oynamıştım, sanırım bölümleri seçebiliyorsunuz hatırladığım kadarıyla. Kaldığınız bölümden tekrar başlamak zorundasınız maalesef. Çünkü elektrik kaynaklı veri kaybına çözüm bulamadım.

Steam Cloud ile geri yüklemeyi denediniz mi?

Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz hocam oyunu silip tekrar yukledim Cloud verileri de beraberinde yuklenir diye fakat olmadı.

Merhaba, bu oyunu çok uzun süre önce oynamıştım, sanırım bölümleri seçebiliyorsunuz hatırladığım kadarıyla. Kaldığınız bölümden tekrar başlamak zorundasınız maalesef. Çünkü elektrik kaynaklı veri kaybına çözüm bulamadım.
Bolum secerim ama oyun icindeki seçimlerim vs ne olacak işte o sıkıntı

Yeni konular

Geri
Yukarı