The Walking Dead Steam key nerede bulunur?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar The Walking Dead: The Telltale Definitive Series oyunu 77 TL, daha ucuz satan bir site var mı? Steam keyi verecek yani? Bildiğiniz güvenilir Steam key veren site varsa TWD için çok güzel olur.

Arkadaşlar The Walking Dead: The Telltale Definitive Series oyunu 77 TL, daha ucuz satan bir site var mı? Steam keyi verecek yani? Bildiğiniz güvenilir Steam key veren site varsa TWD için çok güzel olur.
Gamepass alıp çoğu oyununu oynama şansınız var.

Gamepass alıp çoğu oyununu oynama şansınız var.
Ben hep kalıcı olsun istiyorum. Bu oyun benim için özel izledim fakat oynamadım, 4. ve 5. sezonu bayağı kez bitirmek istiyorum bu yüzden gamepass yaramaz bana, teşekkürler.
İndirim de 30 TL'ye alabilirsiniz. Biraz bekleyin mutlaka indirime giricektir.
İniyor mu okadar? Ne zaman iner tahmini? 30 TL benim aradığım fiyatmış.

En geç 16 Mart tarihinde indirime girecektir. İlkbahar indirimleri başlayacak.
Tamam teşekkürler. Peki bu oyunu orta ayarlarda oynatır mı GT 730? GTS 450 aslında GT 740 gibi bir tık iyi fakat işlemci ve ram`im iyi gereksinimlere göre. i5-4590, 8 GB ram. En azından orta ayarlarda 1080p de 30 fps oynar mıyım? Düşük ayarlarda 1080p oynamaya bile razıyım yeter ki oynatsın bilgisayar.

Tamam teşekkürler. Peki bu oyunu orta ayarlarda oynatır mı GT 730? GTS 450 aslında GT 740 gibi bir tık iyi fakat işlemci ve RAM'im iyi gereksinimlere göre. i5-4590, 8 GB RAM. En azından orta ayarlarda 1080p de 30 FPS oynar mıyım? Düşük ayarlarda 1080p oynamaya bile razıyım yeter ki oynatsın bilgisayar.

1080P'de biraz zor gibi. Yine de denemekten zarar gelmez. En kötü iade edersin.

Ben hep kalıcı olsun istiyorum. Bu oyun benim için özel izledim fakat oynamadım, 4. ve 5. sezonu bayağı kez bitirmek istiyorum bu yüzden gamepass yaramaz bana, teşekkürler.

İniyor mu okadar? Ne zaman iner tahmini? 30 TL benim aradığım fiyatmış.
Ben de bir koleksiyonerim, Persona 5 Royal'ı iade edip daha fazla oyun oynayabilme seçeniğim varken sonsuza kadar sahip olsam ne olacak diye düşündüm, sonuçta en fazla 2-3 kere bitirirsin ve biter. Walking Dead'de yaptığı her seçim aynı kapıya çıktığı için bana tekrar oynanabilitesi az geliyor, benim içinde özel bir oyun ilk sezonu gözlerim yaşlı bitirmiştim.

Ben de bir koleksiyonerim, Persona 5 Royal'ı iade edip daha fazla oyun oynayabilme seçeniğim varken sonsuza kadar sahip olsam ne olacak diye düşündüm, sonuçta en fazla 2-3 kere bitirirsin ve biter. Walking Dead'de yaptığı her seçim aynı kapıya çıktığı için bana tekrar oynanabilitesi az geliyor, benim içinde özel bir oyun ilk sezonu gözlerim yaşlı bitirmiştim.
Haklısın ama bu tadı steamde tatmak istiyorum. Gamepass`e bilmem kaç tl (40dı sanırım) vereceğime indirimle aynı fiyatına sınırsız alırım.

Geri
Yukarı