Steam CD key nerede bulunur?

Lebleby

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den Battlefield 1 aldım ve yüklendikten sonra kapattım. Oyunu EA Play'e eklemek için CD Key'i ararken kütüphaneden oyunun ayarlarından yönete imleci getirince CD Key'in olmadığını fark ettim ve neredeyse 1 saattir çözüm arıyorum birisi yardımcı olursa sevinirim.

Steam'den Battlefield 1 aldım ve yüklendikten sonra kapattım. Oyunu EA Play'e eklemek için CD Key'i ararken kütüphaneden oyunun ayarlarından yönete imleci getirince CD Key'in olmadığını fark ettim ve neredeyse 1 saattir çözüm arıyorum birisi yardımcı olursa sevinirim.

Oyun otomatik olarak EA Play'e ekleniyor. Oyunu aç otomatik olarak ekleyecektir.

Oyun otomatik olarak EA Play'e ekleniyor. Oyunu aç otomatik olarak ekleyecektir.
tamam onu öğrendim benim epostam çalınmıştı ve Ea play hesabımda doğal olarak gitti benim steam üzerinden eski ea hesabını silme imkanım var mı ? çünkü ea hesabına giremiyorum tek seçeneğim steamden kaldırmak galiba

Tamam onu öğrendim benim epostam çalınmıştı ve EA Play hesabımda doğal olarak gitti benim Steam üzerinden eski EA hesabını silme imkanım var mı? Çünkü EA hesabına giremiyorum tek seçeneğim Steam'den kaldırmak galiba

Yanlış bilmiyorsam öyle bir durumda yeni Steam hesabı açıp oyunu tekrar almak olacak hocam onude yeni EA Play hesabına eklemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı