Çözüldü The Walking Dead The Final Season yükleme ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

mylwian

Hectopat
Merhaba, oyunu bugün yükledim ve türkçe yamasını kurduktan sonra açtım. Sıkıntısı bür şekilde açıldı ancak oyunu tam olarak oynamaya başlamadan pc yi kapatmak zorunda kaldım. Şuan da tekrar oyunu açıyorum ancak bu ekranda kalıyor. Yükleme amblemi birkaç kez döndükten sonra duruyor. Türkçe yama yüzündendir diye düşünüp yamayı sildim ancak halen daha aynı. Ne yapabilirim? Ayrıca görev yöneticisinden baktığımda oyunun yanında yamıt vermiyor yazıyor.

Dosya Ekleri

• 20211123_164553.jpg
    20211123_164553.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 273
Hocam uyumluluk modunu Windows 8 olarak ayarlamayı dener misin?

Oyuna sağ tıklayıp özellikler dediğimde uyumluluk adlı bir seçenek çıkmıyor bu yüzden önerdiğiniz şeyi yapamıyorum. Oyunu tamamen sildim tekrar yükleyeceğim eğer yine aynı şey olursa hiç oynayamayacağım sanırım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna sağ tıklayıp özellikler dediğimde uyumluluk adlı bir seçenek çıkmıyor bu yüzden önerdiğiniz şeyi yapamıyorum. Oyunu tamamen sildim tekrar yükleyeceğim eğer yine aynı şey olursa hiç oynayamayacağım sanırım...
Oyunun yerel dosyalarındaki exeyi uyumluluk modunda çalıştırabilmeniz lazımdı ama neyse silip yeniden yüklemek de bir yöntem.

Oyunun yerel dosyalarındaki exeyi uyumluluk modunda çalıştırabilmeniz lazımdı ama neyse silip yeniden yüklemek de bir yöntem.

Merhaba, oyunu tekrar yükledim ve söylediğiniz gibi uyumluluğunu Windows 8'e ayarladım şimdilik bir sıkıntı yok teşekkürler yardımınız için. Boşu boşuna silmişim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, oyunu tekrar yükledim ve söylediğiniz gibi uyumluluğunu Windows 8'e ayarladım şimdilik bir sıkıntı yok teşekkürler yardımınız için. Boşu boşuna silmişim...
Önemli değil hocam sorun çözüldüyse çözüm olarak işaretleyerek aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcıların çözüme daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Geri
Yukarı