Çözüldü The Walking Dead the Telltale Definitive editon 1. sezon save dosyalarını aktarmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Daha öncesinde Steam'den TWD 1.sezon oynamıştım dün ise The Walking Dead the Telltale Definitive editon satın aldım. Fakat farklı olduğundan TWD 1.sezon kayıtlarım gelmedi. Tekrar oynamak istemiyorum 1.sezonu. Bu Save dosyamı nasıl Definitive sürümüne aktarabilirim?

Çözüm
Eski sürümün kayit dosyalari Definitive sürümüne aktarilamiyor.

"Unfortunately, save data and choices from previous standalone releases of The Walking Dead cannot be imported into The Telltale Definitive Series."

Dün bilgisayar format attım bugün oyunu tekrar yükledim ama kayıt dosyam geri gelmedi? Steam üzerinden oyuna sağ tık yaptığımda da "Steam Cloud" görmüyorum. Oyun kayıt dosyasını kaydetmiyor mu diğer oyunlar gibi? Her format atarken kayıt dosyasının yedeğini mi almam lazım? Yoksa yanlış bir şey mi yapıyorum?

Dün bilgisayar format attım bugün oyunu tekrar yükledim ama kayıt dosyam geri gelmedi? Steam üzerinden oyuna sağ tık yaptığımda da "Steam Cloud" görmüyorum. Oyun kayıt dosyasını kaydetmiyor mu diğer oyunlar gibi? Her format atarken kayıt dosyasının yedeğini mi almam lazım? Yoksa yanlış bir şey mi yapıyorum?
Oyunda Steam Cloud simgesi yoksa kayıt almıyordur, bazı oyunlar almaz. Mağaza sayfasında da yazar.

Merhaba, TWD Definitive Series'te oyunu durdurmak istiyorum ancak "ESC" tuşuna basarsam ana menüye atarak duruyor. Normalde "space" tuşuna bastığımda ana menüye atmadan durdurması gerekmiyor mu? Telltale Games'in diğer oyunlarında böyleydi. Ben mi yapamıyorum yoksa oyuna mı eklemediler space ile durdurmayı?

Yeni konular

Geri
Yukarı