The Walking Dead: The Telltale Definitive Series ne zaman indirime girer?

Temmuz'dan beri takip ediyorum indirime girmiş mi diye ama bir türlü girmedi. Ne zaman indirime girer? Girdiğinde ne kadar oluyor?

Bazı oyunlar hiç indirime girmeyebiliyor. Ben şimdiden almanızı öneririm. "zamlanmayacağına" güveniyorsanız, sonraki yaz indirimini bekleyebilirsiniz ki bu da seneye anlamına geliyor ve bana sorarsanız seneye kadar zamlanmayan oyun kalmaz.

Bazı oyunlar hiç indirime girmeyebiliyor. Ben şimdiden almanızı öneririm. "zamlanmayacağına" güveniyorsanız, sonraki yaz indirimini bekleyebilirsiniz ki bu da seneye anlamına geliyor ve bana sorarsanız seneye kadar zamlanmayan oyun kalmaz.

Şu anki fiyatına tam yetiyor ama indirime girip alsam daha iyi olurdu. Bu oyuna 78TL verilir mi? Yoksa başka oyunlara bakmalı mıyım? Çünkü indirime girer diye almak istiyordum.

Şu anki fiyatına tam yetiyor ama indirime girip alsam daha iyi olurdu. Bu oyuna 78TL verilir mi? Yoksa başka oyunlara bakmalı mıyım? Çünkü indirime girer diye almak istiyordum.
78'e kesinlikle değer, indirimin ne zaman geleceği de belli olmaz hocam.

Xbox Game Pass şiddetle öneririm. PC için ayda 30TL'ye logosunu bile 30TL'ye alamayacağın oyunları oynayabilirsin. (bkz: Xbox Game Pass kütüphanesi: Xbox Game Pass Oyun Kütüphanesi | Xbox)
Edit: Portal 1 ve 2'ye bakabilirsiniz. Toplam 30TL gibi bir şey ediyor.

Game Pass var zaten şu aralar güzel oyun bulamadım okuldan gelince kafa dağıtmalık bir oyun arıyorum.

Bir de oyun 38TL'ye kadar düştüğü olmuş beklesem mi yoksa hemen alsam mı bilemedim. Aldıktan sonra 38TL olursa hiç hoş olmaz.

Son düzenleme:
Game Pass var zaten şu aralar güzel oyun bulamadım okuldan gelince kafa dağıtmalık bir oyun arıyorum.

Bir de oyun 38TL'ye kadar düştüğü olmuş beklesem mi yoksa hemen alsam mı bilemedim. Aldıktan sonra 38TL olursa hiç hoş olmaz.

Oynamayı çok istiyorsan o zaman bekleyebilirsin. Tekrar düşününce o oyun uzun süre zamlanmaz gibi duruyor. Zamlanacak gibi olursa zaten haberleri falan kaynar o sıra mecburen alırsın.

Bir de kafa dağıtmalık oyun arıyorum demişsin. İstersen Game Pass'da olan birkaç oyun önerebilirim.
Coffe talk.
Disc room.
Cluster Truck (sinir edebilir.)
Plants vs Zombies (Steam'da 2.50TL indirimde)

Çok zevkli oyun 45 saatte bitirdim ben tüm sezonları. Size kalmış ama ben beklemezdim şahsen.

Bilginiz olsun, tarihler sızmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı