The Witcher 1 Enchanced Edition'da Mavi Ruh Kim?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Oyunun 6 saat önemli yerlerinini, Gameplay'ini ve 4 saatte baştan sona Cutscene'lerini izledim. Senaryo hakkında detaylı bir bilgiye sahibim neyse ilerledim falan oyunun bayağı bir sonuna geldik. Tabii oynamıyorum izliyorum okuyorum falan her neyse.
Bu mavi ruh da kim? Okuduğum bloglarda ve izlediğim Cutscene'lerde daha önce görmemiştim bilen varsa yazabilir mi? (Witcher 1'de görenler yazsın)

1613424166439.png

Son düzenleyen: Moderatör:
W3'ün spoiler'ını da yemiş olduk, sadece witcher 1'de gözüküyorsa yazın dedim ama neyse konu kapanabilir.

Oyunun 6 saat önemli yerlerinini, Gameplay'ini ve 4 saatte baştan sona Cutscene'lerini izledim. Senaryo hakkında detaylı bir bilgiye sahibim neyse ilerledim falan oyunun bayağı bir sonuna geldik. Tabii oynamıyorum izliyorum okuyorum falan her neyse.
Bu mavi ruh da kim? Okuduğum bloglarda ve izlediğim Cutscene'lerde daha önce görmemiştim bilen varsa yazabilir mi? (Witcher 1'de görenler yazsın)

Eki Görüntüle 881228
Vay be bir Witcher 3'teki Eredenine bak bir de ilk oyuna. :D Ahh CDPR üzümlü kekim.
W3'ün spoiler'ını da yemiş olduk, sadece witcher 1'de gözüküyorsa yazın dedim ama neyse konu kapanabilir.
Hocam spoiler değil ki oyunla bağlantılı zaten.

Witcher 3'ün ismi bile Wild Hunt, spoiler yemedin. Sorduğun mavi ruh ise arkadaşların da dediği gibi Wild Hunt kralı Eredin.
Ben wild hunt da yeri varsa söyleyin demedim zaten, yukarıda yazdığım gibi (Witcher 1'de görenler yazsın) bunun anlamı bu ruhun witcher 1'de yeri varsa yazın dedim kaçırmış olabilirim diye. Witcher 2'de veya 3'de bir kişiliğe sahipse ben oynayıp görmek isterdim ama, neyse o kadar mühim bir durum değil teşekkürler, konu kapanabilir.

Ben wild hunt da yeri varsa söyleyin demedim zaten, yukarıda yazdığım gibi (Witcher 1'de görenler yazsın) bunun anlamı bu ruhun witcher 1'de yeri varsa yazın dedim kaçırmış olabilirim diye. Witcher 2'de veya 3'de bir kişiliğe sahipse ben oynayıp görmek isterdim ama, neyse o kadar mühim bir durum değil teşekkürler, konu kapanabilir.
İlk oyunda mavi haliyle adı da "King of the Wild Hunt" zaten. Eredin diye isim koymamışlar sadece, ben ismi de var sanıyordum ama isminin bir önemi yok zaten. Oyunda Wild Hunt'tan bahsediliyor, Geralt'ın günlüğünde ve savaş sırasında adamın üstünde kocaman "King of the Wild Hunt" yazıyor. Siz takip edememişsiniz diye bunun söylenmesi spoiler olmaz ki.

Oyunu oynayalı çok olduğu için hikayenin içerisinde başka nerelerde var örnek veremiyorum ama çok da sürpriz değil yani o kişinin Wild Hunt'ın başı olduğu.

Geri
Yukarı