The Witcher 1 oynanmalı mı?

The Witcher serisini oynamak istiyorum ilk 3. oyununu almıştım fakat hikayeyi bilmek için ilk 2 oyunu da aldım. 1. oyunun grafikleri pek güzel değil bazı yerlerde mekaniklerinde kötü olduğunu okudum. Oynamaya değer mi? Çoğu kişi 2. oyundan başlamış bende öyle yapsam hikaye bakımından eksiklik yaşar mıyım? Oyun oynarken grafik oynanıştan çok oyunun hikayesine bakarım anlamaya çalışırım.

Ana hikayeyi öğreneyim nerden geldiğini bileyim istiyorsanız videoları izleyip geçin. Yan görevleri falan da güzeldi fakat mekanikleri herkesin hoşuna gidebilecek türden değil. Beğenmeyebilirsiniz. Döneminde oynamıştım ama şu gün açıp da oynar mısın diye sorsanız muhtemelen cevabım hayır olacaktır. 2 İyidir ordan alır devam edersiniz :)

Hocam zaman kısıtlı. 11. sınıfa geçeceğim ve yaz için kendime 1 ay verdim bu zamanda sadece oyun, dizi, kitap okuma vs yapıp kafa dinleyeceğim. Daha Tomb Raider serisini bitireceğim sonra Death Stranding var 7-8 saati falan kalmıştır onunda.
Bende 11. Sınıfa geçtim ve yeni hikayeli oyun oynamayı bıraktım. Sadece daha önce bitirdiğim gta oyunlarını ve pes 13 ü kafa dağıtmak için oynayacağım.

3 oyunu da oynadım bence zamanın varsa ilk oyunu da oynamalısın. Mekaniklere bir süre sonra alışılıyor. Hikayesi ve müzikleri çok güzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı