Çözüldü The Witcher 1 sephirot görevi yapılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, sorunum başlıktaki gibi. Şimdi ben 2. bölümün sonlarına geldim fakat hikaye devam etmiyor. Sonra baktım 1 tane görev var o da sephirot görevi. 8 tane sephirot buldum son 2 tane kaldı. Fakat kimle konuşursam konuşayım ne yaparsam yapayım bulamadım. Bu sephirotları nasıl bulabilirim?

Oyunun en kanser görevi sanırım bu. Ben bu video ile hallettim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun en kanser görevi sanırım bu. Ben bu video ile hallettim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam tamamda ben önceden diğerlerinin hepsini rastgele buldum. Şimdi ben nereden bileceğim benim bulamadıklarım bunların hangisi.

@332579 Hocam zamanında ben bu görevle 1 gün uğraştım. İlk almam gereken yerde almadığım için oyuna yeniden bile başladım.
Oynanış videosu çekenlerden bu görev kısmını bulup halletmeyi deneyin.

Hastanede sunak gibi bir şey vardı. Ona yemek vermeniz gerekiyor diye hatırlıyorum. O veriyor size.

@458028 Hocam şimdi ben son 2 alamadığım sephirotların nasıl alınacağını buldum. Paratoner istiyor sonra demirciye gidiyorum. Fakat demircide cüceler dışında kimseye tavsiye dışında satmıyorum diyor. Ne yapacağım?
@cihankurtulusov Bu konuda bilginiz var mı?

Hortlatıyorum kusura bakma aynı görevi ben de geçemedim sendeki hatayla aynı paratoneri nasıl buldun bende parator bul diye bir şey yok ya da satan veya yapan karakterlerle de bu konuşma yok sen nasıl çözdün?
Demirciye gittim paratonerin şemasını verdim biraz meditasyon yaptım ve demirciden geri aldım.

Geri
Yukarı