Çözüldü The Witcher 2: Assassin's of kings Enhanced Edition %100 save dosyasını nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

synncc

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlarım, oyunda tam 22 saatim vardı ve ben yanlışlıkla oyunun save dosyalarını silmiş bulundum. Baştan başlayacak kadar zamanımda yok maalesef, birkaç tane buldum ama olmadılar ya da ben kuramadım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam seçtiğiniz kayıt dosyasından en yüksek sayı olan autosave'i seçin. 640x360 isimli dosyayı da atın. Yine de oyunda belirmiyorsa 3. oyunun kayıt aktarma menüsünde çıkabilir, klasörde dursun.

Hocam ben yanlış yapıyorum galiba, oyunun içine gelmiyor. TW'den halletme şansınız var mıdır?
Sistemimin kalitesizliği ve çift tıklama sorunlu farem yüzünden ne kadar verim alabiliriz emin değilim hocam. TeamViewer'a yabancıyım ayrıca.
Oyununuz Enhanced Edition sürümü mü? "TW2EE Saves" kayıtları ve paylaştığım kaydım oyunun Enhanced Sürümü içindi, Steam üzerinden oynamıştım. Sürümler uyuşmuyor olabilir diyeceğim ama Steam ve GOG üzerinde oyunun sadece EE sürümü satılıyor.
İlk iletimdeki "Witcher 2 EE Saves" kayıtlarından birini deneyebilirsiniz. Act 3 Beginning klasöründeki kaydı kullanın.
Eğer oynamayı düşünüyorsanız 3. oyunda gözüküp gözükmediğini deneme şansınız olur mu? Yeni oyuna başlarken kayıt aktarmayı seçtiğinizde menüde görünecektir diye düşünüyorum.

Bunların dışında nasıl yardımcı olabilirim emin değilim, kusura bakmayın.

Şimdi hallettim eski save geri geldi lakin bu sefer bu ejderhayı geçemiyorum bunun bir save dosyası varmıdır?
Hasarı engellemesi için kalkan olarak Quen işaretini kullanmayı deneyebilirsiniz hocam. Olmazsa trainer ile deneyin, oyun içindeyken Trainer programını açtıktan sonra numpad'den 1'e basın. Ölümsüzlük vermesi gerekiyor.
Oyunun başında "Training" yeteneklerini açmak için programın "Numpad 5 - 5 skill points" özelliğini kullanmıştım, bir sorun yaşamadım.
Oyunda nerede kalmıştınız hocam? NexusMods üzerinde şu modda Iorveth ve Roche tarafı için 1. Bölüm başlangıç, 1. Bölüm Letho dövüşü, Kayran dövüşü, 2. Bölüm Başlangıç ve 3. Bölüm başlangıç kayıtları var.
Bu modda ise oyunun bitirildiği ve yapılan seçimlerin belirtildiği kayıtlar var.
Kayıt dosyalarını Belgeler/Witcher 2/gamesaves klasörüne atmanız gerekiyor diye hatırlıyorum.

synncc dedi:
Ejderhayla kapıştığımız yerde kalmıştım hocam.
Neredeyse bitirmiş sayılırsınız. Sadece Letho ile konuştuğunuz kısım kalmış bitirmeniz için, YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.
İkinci paylaştığım modda size en yakın kararların olduğu kaydı seçebilirsiniz. Çevirilerini aşağıya yazdım, kayıtların olduğu klasör içindeki not defteri dosyalarında alınan diğer kararlar belirtilmiş.
Outcome 1 - Iorveth'in tarafı seçildi, Loredo öldürüldü, Iorveth'in Saskia'yı kurtarmasına yardım edildi.
Outcome 2 - Iorveth'in tarafı seçildi, Loredo öldürüldü, Triss kurtarıldı.
Outcome 3 - Iorveth'in tarafı seçildi, Loredo'yu öldürmek yerine elf kadınları kurtarıldı, Saskia kurtarıldı.
Outcome 4 - Iorveth'in tarafı seçildi, elf kadınları kurtarıldı, Triss kurtarıldı.
Outcome 5 - Roche'un tarafı seçildi, Henselt bağışlandı, Triss kurtarıldı.
Outcome 6 - Roche'un tarafı seçildi, Henselt öldürüldü, Anais kurtarıldı, Foltest'in kızı Anais, Temeryalı General Natalis'e verildi.
Outcome 7 - Roche'un tarafı seçildi, Henselt öldürüldü, Anais kurtarıldı, Anais Redanya Kralı Radovid'e verildi.
Outcome 8 - Roche'un tarafı seçildi, Henselt bağışlandı, Triss kurtarıldı.

Son düzenleme:

Bunu indirdim lakin kuramadım galiba, tam olarak nasıl kurulacağını anlatabilir misiniz size zahmet?

Oyunda nerede kalmıştınız hocam? NexusMods'ta şu modda Iorveth ve Roche tarafı için 1. Bölüm başlangıç, 1. Bölüm Letho dövüşü, Kayran dövüşü, 2. Bölüm Başlangıç ve 3. Bölüm başlangıç kayıtları var.
Ejderhayla kapıştığımız yerde kalmıştım hocam

Oyunda nerede kalmıştınız hocam? Nexus Mods üzerinde şu modda Iorveth ve Roche tarafı için 1. Bölüm başlangıç, 1. Bölüm Letho dövüşü, Kayran dövüşü, 2. Bölüm Başlangıç ve 3. Bölüm başlangıç kayıtları var.
Bu modda ise oyunun bitirildiği ve yapılan seçimlerin belirtildiği kayıtlar var.

Hocam bu site bana biraz karışık geldi , ikinci attığınız modda tam olarak hangi dosyayı indirmem gerekiyor?

Oyunda nerede kalmıştınız hocam? NexusMods üzerinde şu modda Iorveth ve Roche tarafı için 1. Bölüm başlangıç, 1. Bölüm Letho dövüşü, Kayran dövüşü, 2. Bölüm Başlangıç ve 3. Bölüm başlangıç kayıtları var.

Neredeyse bitirmiş sayılırsınız. İkinci paylaştığım modda size en yakın kararların olduğu kaydı seçebilirsiniz. Sadece Letho ile konuştuğunuz kısım kalmış bitirmeniz için, YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.
Kayıt dosyalarını Belgeler/Witcher 2/gamesaves klasörüne atmanız gerekiyor diye hatırlıyorum. @synncc
Hemen deniyorum

Kayıt dosyalarını Belgeler/Witcher 2/gamesaves klasörüne atmanız gerekiyor diye hatırlıyorum.

Neredeyse bitirmiş sayılırsınız. Sadece Letho ile konuştuğunuz kısım kalmış bitirmeniz için, YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.
İkinci paylaştığım modda size en yakın kararların olduğu kaydı seçebilirsiniz. Çevirilerini aşağıya yazdım, kayıtların olduğu klasör içindeki not defteri dosyalarında alınan diğer kararlar belirtilmiş.
Outcome 1 - Iorveth'in tarafı seçildi, Loredo öldürüldü, Iorveth'in Saskia'yı kurtarmasına yardım edildi.
Outcome 2 - Iorveth'in tarafı seçildi, Loredo öldürüldü, Triss kurtarıldı.
Outcome 3 - Iorveth'in tarafı seçildi, Loredo'yu öldürmek yerine elf kadınları kurtarıldı, Saskia kurtarıldı.
Outcome 4 - Iorveth'in tarafı seçildi, elf kadınları kurtarıldı, Triss kurtarıldı.
Outcome 5 - Roche'un tarafı seçildi, Henselt bağışlandı, Triss kurtarıldı.
Outcome 6 - Roche'un tarafı seçildi, Henselt öldürüldü, Anais kurtarıldı, Foltest'in kızı Anais, Temeryalı General Natalis'e verildi.
Outcome 7 - Roche'un tarafı seçildi, Henselt öldürüldü, Anais kurtarıldı, Anais Redanya Kralı Radovid'e verildi.
Outcome 8 - Roche'un tarafı seçildi, Henselt bağışlandı, Triss kurtarıldı.
Hocam dediğiniz yere attım dosyaları lakin oyun içinde gözükmedi @Lawnslot

Son düzenleme:
Hocam seçtiğiniz kayıt dosyasından en yüksek sayı olan autosave'i seçin. 640x360 isimli dosyayı da atın. Yine de oyunda belirmiyorsa 3. oyunun kayıt aktarma menüsünde çıkabilir, klasörde dursun.

Hocam ben yanlış yapıyorum galiba, oyunun içine gelmiyor. TW'den halletme şansınız var mıdır?
Sistemimin kalitesizliği ve çift tıklama sorunlu farem yüzünden ne kadar verim alabiliriz emin değilim hocam. TeamViewer'a yabancıyım ayrıca.
Oyununuz Enhanced Edition sürümü mü? "TW2EE Saves" kayıtları ve paylaştığım kaydım oyunun Enhanced Sürümü içindi, Steam üzerinden oynamıştım. Sürümler uyuşmuyor olabilir diyeceğim ama Steam ve GOG üzerinde oyunun sadece EE sürümü satılıyor.
İlk iletimdeki "Witcher 2 EE Saves" kayıtlarından birini deneyebilirsiniz. Act 3 Beginning klasöründeki kaydı kullanın.
Eğer oynamayı düşünüyorsanız 3. oyunda gözüküp gözükmediğini deneme şansınız olur mu? Yeni oyuna başlarken kayıt aktarmayı seçtiğinizde menüde görünecektir diye düşünüyorum.

Şimdi hallettim eski save geri geldi lakin bu sefer bu ejderhayı geçemiyorum bunun bir save dosyası varmıdır?
Hasarı engellemesi için kalkan olarak Quen işaretini kullanmayı deneyebilirsiniz hocam. Olmazsa trainer ile deneyin, oyun içindeyken Trainer programını açtıktan sonra numpad'den 1'e basın. Ölümsüzlük vermesi gerekiyor.
Oyunun başında "Training" yeteneklerini açmak için programın "Numpad 5 - 5 skill points" özelliğini kullanmıştım, bir sorun yaşamadım.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam seçtiğiniz kayıt dosyasından en yüksek sayı olan autosave'i seçin. 640x360 isimli dosyayı da atın. Yine de oyunda belirmiyorsa 3. oyunun kayıt aktarma menüsünde çıkabilir, klasörde dursunlar.

Iorveth tarafını seçmiş olmam sorun olmazsa kendi kayıt dosyamı yükleyebilirim, deneyebilirsiniz. Google Drive'a yüklemeyi dener, yaptığım seçimleri düzenlemeyle yazarım.
Sorun olmaz hocam yeter ki şu lanet oyunu bitireyim çok içimde kaldı:d

Iorveth tarafını seçmiş olmam sorun olmazsa kendi kayıt dosyamı yükleyebilirim, deneyebilirsiniz. Google Drive üzerinden indirebilirsiniz, yine Belgelerim/Witcher2/gamesaves içine atın. @synncc
Aryan bağışlandı.
Iorveth'in tarafı seçildi.
Triss yerine Saskia kurtarıldı.
Sile bağışlandı.
Letho bağışlandı.
Hocam ben yanlış yapıyorum galiba , oyunun içine gelmiyor. Tw den halletme şansınız varmıdır?

Sistemimin genel olarak kalitesizliği ve çift tıklama sorunu olan farem yüzünden ne kadar verim alabiliriz emin değilim hocam. TeamViewer'a yabancıyım ayrıca.
Oyununuz Enhanced Edition sürümü mü? İlk iletimde bahsettiğim "TW2EE Saves" ve paylaştığım kendi save'im de oyunun Enhanced Sürümü içindi, Steam üzerinden oynamıştım. Sürümler uyuşmuyor olabilir diyeceğim ama Steam ve GOG üzerinde oyunun sadece EE sürümü satılıyor.
İlk iletimde "Witcher 2 EE Saves"teki kayıtlardan birini deneyebilirsiniz. Act 3 Beginning klasöründeki kaydı savegames klasörünüze atın.

Hocam seçtiğiniz kayıt dosyasından en yüksek sayı olan Autosave'i seçin. 640x360 isimli dosyayı da atın. Yine de oyunda belirmiyorsa 3. oyunun kayıt aktarma menüsünde çıkabilir, klasörde dursun.

Hasarı engellemesi için kalkan olarak Quen işaretini kullanmayı deneyebilirsiniz hocam. Olmazsa trainer ile deneyin, oyun içindeyken Trainer programını açtıktan sonra Numpad'den 1'e basın. Ölümsüzlük vermesi gerekiyor.

Çok yardımcı oldunuz, teşekkür ederim. Sizi de uğraştırdım kusura bakmayın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı