Çözüldü The Witcher 2 Assassin's of kings Enhanced Edition başlatıcıda takılı kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mltcsvr

Centipat
Başlıkta da belirttiğim gibi oynaya basıyorum simge geliyor, sonra Launcher yeniden açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dahili veya harici GPU devre dışı bırakıp açmayı denedin mi oyunu? Aygıt Yöneticisi altından kapatabilirsin.

Ayrıca INF seçip elle güncelleme yapabilirsin.
Recep abi seni boşu boşuna yordum kusura bakma. Ben konuyu açtığımda orijinal Windows 10 kullanıyordum onda açılmıyordu (silip yükleme ve çeşitli adımlar yapmıştım). Birkaç gün önce ReviOS 10 yüklemiştim az önce de dediklerini yapmak için oyunu indirdim ve sorunsuz açıldı.
2021 sürüme geçip tekrar dener misin?

Bunlar W8.1 uyumlu. Ben W10 kullanıyorum. Geri yükleme noktası oluşturup deneyeceğim.

1692633882556.png

1692633931634.png

Şu anda bu yüklü.

1692634016099.png

Dahili veya harici GPU devre dışı bırakıp açmayı denedin mi oyunu? Aygıt Yöneticisi altından kapatabilirsin.

Ayrıca INF seçip elle güncelleme yapabilirsin.
Recep abi seni boşu boşuna yordum kusura bakma. Ben konuyu açtığımda orijinal Windows 10 kullanıyordum onda açılmıyordu (silip yükleme ve çeşitli adımlar yapmıştım). Birkaç gün önce ReviOS 10 yüklemiştim az önce de dediklerini yapmak için oyunu indirdim ve sorunsuz açıldı.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı