The Witcher 2 Assassins of Kings FPS sorunu

JimMoriarty

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar Witcher 2 oyununa Steam üzerinden sahibim fakat düşük F nedeniyle oynayamıyorum. Çok araştırma yaptım birçok özelliğini kapattım ve düşürdüm. Uber ayarları da kapalı. Sistemim çok iyi değil. İntel Pentium 2020m işlemci var, ekran kartım bu işlemciyle beraber olan intel HD kartı. Sistemim kötü fakat Skyrim'i düşük ayarlarda 30-40 F akıcı oynayabiliyorum. Witcher 2 oyununda beklentim grafik değil kesinlikle hikayesi için oynamak istiyorum. 800'lü çözünürlükleri bile denedim fakat F hiçbir şekilde oyundayken 10'un üstüne geçmiyor. Bunun için patchlar falan yayınlanmış fakat linkler çalışamadığından pek indirme şansım olmadı. Eğer herhangi bir üçüncü yazılım, güncelleme vb. uygulamalarla oyunu 30 FPS falan olduğu kadar akıcı ve düşük grafiklerle oynasam bana yeterli olacaktır. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı