The Witcher 2 Ejderhayı Hakla bölümü

Ludvig

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen5 5600 | XFX RX6600 8GB | 32GB HyperX Fury Beast | GIGABYTE B550M | 500GB SSD | Rampage Victory kasa ve dahili PSU
Meslek
Makine Mühendisi
Son bölümlerde ejderhayı hakla bölümü var. Bir türlü geçemiyorum. Ne yaptıysam bir çare olmadı. Yardımcı olabilecek var mı deneyimli kişiler? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstüne geldiğinde yuvarlanarak dodgele ve ateş püskürtürken vur. Bu kadar.
Olmuyor ne yazık ki. Geçilecek gibi bir bölüm değil. O kadar bölüm oynadım bu çok başka arkadaş. Benlik değil sanırım. :D

En kolaya alıp geçebilirsin. 30 dakika sadece bossa uğraştım. Canını gerektiğinden o kadar fazla koymuşlar ki başladığımda 10.00 dı, bittiğinde 11.30 falan. Bossun taktiğini ezberlemek kolay da, canı çok fazlaydı.

Biraz zor işte mekanikler. :D Witcher olunmaz, doğulur.
Evet ne yazık ki biraz öyle. Fakat ilk oyundan bu yana birçok görev oluyor zorlayıcı. Fakat kafa yorup denedikten sonra çok kolay çözülüyordu. Fakat bunda en ufak gelişme yok. 1 tane vuruyorum 1 tane hasar alıyorum hemen. Vurduğum aldığım hasara değmiyor. :D
The Witcher 1'i bitirdin mi?
Evet.

Zamanında o oyunu oynarken oyunun ortalarında bir mağara yada havuz gibi bir mekanda letho ile kapışırken baya zorlanmıştım. Saatlerimi almıştı daha sonrasında mekanikleri tam olarak kavrayamadığımı farkettim ve iksirlerin önemini anlamıştım. Önceki save dosyama dönerek hem ekipmanlarımı düzenleyip hemde iksirlerimi doldurup tekrar denemiştim. Bir kaç yenilgiden sonra mekanikleri dodge falan kavrayınca rahat yenmiştim. Ejderhada ise 2 yenilgiden sonra geçmiştim. Biraz rakibi izledikten sonra yapacağı hamleleri tahmin edebiliyosun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı