The Witcher 2 (Enhanced Edition) Oyundan Atma Sorunu

noctua

Kilopat
Merhabalar. İmzadaki sistemde Win 7 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. Problemim The Witcher 2 EE ile ilgili. Oyun genelde save sırasında olmak üzere hata vermeksizin 4-5 dakikada bir masaüstüne atıyor. Oynayan bilir, oyun gerçekten çok iyi ve bu insanı çileden çıkaran problem yüzünden oyunu oynayamıyorum. Sorunun donanımsal değil de bir şekilde yazılımsal olduğunu düşünüyorum, ki nette bu sorunu yaşayan epey bir kişi var. Şuradaki The Witcher adımları uygulayıp sorunu çözenler olmuş ama bende işe yaramadı. Komut sayfasında:

Kod:
Önyükleme yapılandırılması veri depolaması açılamadı. Erişim engellendi.

diye hata veriyor. Şimdi, başta donanım ve yazılım alanlarında bir deha kabul ettiğim Recep Baltaş olmak üzere, yardımcı olabilecek herkesin yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana ilk ama ilk tavsiyem, Windows 7 64 Bit kurman yönünde. Sorun devam ederse gel, ayrıntısıyla bakalım. 32 Bit'in 3 GB limitine takılıyor olma ihtimalin çok yüksek. 8 GB RAM ile 32 Bit işletim sistemi kullanmak çok yanlış...

Teşekkürler tavsiyeniz için, sanırım an itibarıyla pek mümkün değil format atmam ama en kısa zamanda 64 bit sistem kuracağım inşallah. O zaman tekrar yazmaya çalışırım, tekrar teşekkür ederim, sağ olun.

Format attım, 64 bit tertemiz sistem kurdum ve sonuç mükemmel. Hiçbir sorun olmadan oynayabiliyorum artık. Benzer problem yaşayan arkadaşlara da tavsiye ederim.

Sana ilk ama ilk tavsiyem, Windows 7 64 Bit kurman yönünde. Sorun devam ederse gel, ayrıntısıyla bakalım. 32 Bit'in 3 GB limitine takılıyor olma ihtimalin çok yüksek. 8 GB RAM ile 32 Bit işletim sistemi kullanmak çok yanlış...
Oyunu Steam'den indirdim fakat bir sahne var bölüm sonunda orayı geçemiyorum her izlediğinde de oyundan atıyor. Birde Steam olunca ne yapacağımı bilemiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı