The Witcher 3 60 sabit FPS

Cnkoc

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 w/ Cooler Master ML240L V2 RGB sıvı soğutucu / Gigabyte RTX 2060 OC / XPG Gammix 2x 8GB 3000Mhz CL16 ram / Asrock B450M-HDV r4.0
Merhaba arkadaşlar, The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition oyununa başladım dün. Oynadığım 1 2 saatlik sürede 100FPS altına düşmedi neredeyse fakat bugün girdiğimde 50 ila 58FPS arası görebiliyorum. Ayarları en düşüğe veya en yükseğe almanın etkisi olmuyor. V-Sync kapalı, FPS sınırı: Sınırsız. FPS değeri 60'ın üzerine çıkmadığı için oyunu oynamak keyif vermiyor bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Sistem:
RAM 16 GB.
İşlemci AMD Ryzen 5 3600.
Ekran kartı NVIDIA RTX 2060.

Merhaba arkadaşlar, The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition oyununa başladım dün. Oynadığım 1 2 saatlik sürede 100FPS altına düşmedi neredeyse fakat bugün girdiğimde 50 ila 58FPS arası görebiliyorum. Ayarları en düşüğe veya en yükseğe almanın etkisi olmuyor. V-Sync kapalı, FPS sınırı: Sınırsız. FPS değeri 60'ın üzerine çıkmadığı için oyunu oynamak keyif vermiyor bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Sistem:
RAM 16 GB.
Nvidia hairworks açık mı hocam? Onu kapatıp dener misiniz? Nvidia Geforce Experience ayarlarından otomatik grafik ayarlamayı kapatırsanız sizin ayarlamış olduğunuz değerler kalır.

Sistem:
RAM 16 GB.
Laptop mu ?

Bilgisayarım masaüstü ve NVIDIA hairworks kapalı GeForce Experience üzerinde zaten ayar yapmıyor uygulama.

Yeni konular

Geri
Yukarı