The Witcher 3 Açılıp Kapanıyor

Pancstar

Hectopat
The Witcher 3 Wild Hunt indirdim, oyunu açıyorum siyah bir ekran geliyor sonra kapanıyor, sitede bulunan çoğu konuya baktım ve hepsini denedim fakat çözülmedi. (Steam'den ya da Exe'den açınca değişmiyor)
Process Monitor: Log File

Ayrıca oyunu 3-4 ay önce indirdiğimde oyun açılmıştı hatta 5-10 dakika oynayıp sonra kapatıp bir süre oynamadım ve sildim.

• Oyuna dosya bütünlüğü doğrulaması yap.
  • DDU ile ekran kartı sürücünü sil ve temiz kurulum yap.
Ayrıca oyun çok standart dışı bir yerde duruyor. Bu da sorun teşkil eder bazen.

F:\Windows 10\ProgramlarY\Steam\steamapps\common\The Witcher 3\bin\x64\witcher3.exe

Intel i7 870 2.93GHz
8 GB RAM
NVIDIA GeForce GTS 250
Windows 10 64 Bit

Ekran kartı sürücüsünü güncellerseniz sorun çözülür.
Aynısını zamanında ben de yaşadım :D

• Oyuna dosya bütünlüğü doğrulaması yap.
  • DDU ile ekran kartı sürücünü sil ve temiz kurulum yap.
Ayrıca oyun çok standart dışı bir yerde duruyor. Bu da sorun teşkil eder bazen.

F:\Windows 10\ProgramlarY\Steam\steamapps\common\The Witcher 3\bin\x64\witcher3.exe

DDU ile ekran kartı sürücüsünü sildim ve temiz kurulum yaptım.
Klasörler isimlerindeki boşlukları sildim

Sonuç: Oyun açılıyor yine siyah ekrandan sonra kapanıyor fakat bu sefer siyah ekranda daha çok bekliyor.

Yeni Process Monitor:Log File 2

Son düzenleyen: Moderatör:
@Pancstar oyunun korsan olmadığına emin misiniz?
Normal bir insan o kadar para verdiği bir oyunu 5-10 dakika oynayıp silmez de :D
Farkettiyseniz 5-10 dakika oynadım sonra sildim yazmamışım, oyunu 5-10 dakika oynadım sonra bidaha girmedim sonra oynamıyorum ve yer kaplamasın diye sildim.
Ekran kartini yenilerseniz iyi olur. GTS 250 su anda cok kotu bir ekran karti.
Aynı ekran kartı ile oynamıştım önceden ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher 3 Wild Hunt indirdim, oyunu açıyorum siyah bir ekran geliyor sonra kapanıyor, sitede bulunan çoğu konuya baktım ve hepsini denedim fakat çözülmedi. (Steam'den ya da Exe'den açınca değişmiyor)
Process Monitor: Log File

Ayrıca oyunu 3-4 ay önce indirdiğimde oyun açılmıştı hatta 5-10 dakika oynayıp sonra kapatıp bir süre oynamadım ve sildim.
Bendede aynı sorun varda acaba çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı