The Witcher 3 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

berkayerbagci

Centipat
İyi günler. Geçtiğimiz günlerde Steam indiriminden faydalanıp Witcher 3 satın aldım. Oyunu kurdum. Yerel dosya bütünlüğünü doğruladım. Ancak oyun 2-3 saniye açıldı olarak gözüküyor. Daha sonra siyah ekran verip hiçbir hata vermeden kapanıyor. Benzer şikayetleri olanları gördüm ancak çözümleri işe yaramadı.

Logfile.rar adlı eki önizle.

Logfile.rar.
1.6 MB

cleardot.gif

Sistemin nedir? Ekran kartın güncel midir? _CommonRedist içindekileri yükledin mi?
cSGO.png

Oyun neden burada kurulu? Oyunun dosya konumundan açmayı dener misin? DLC açık ise kapatıp tekrar girmeyi dener misin? Ek olarak oyun dosyaları eksik gibi gözüküyor. Arka planda çalışan uygulamalar nelerdir? Antivirüs programı varsa kapatıp tekrar dene.

Son düzenleme:
Sistemin nedir? Ekran kartın güncel midir? _CommonRedist içindekileri yükledin mi?
Eki Görüntüle 529399

Oyun neden burada kurulu? Oyunun dosya konumundan açmayı dener misin? DLC açık ise kapatıp tekrar girmeyi dener misin? Ek olarak oyun dosyaları eksik gibi gözüküyor. Arka planda çalışan uygulamalar nelerdir? Antivirüs programı varsa kapatıp tekrar dene.

Win10 1903. Ekran kartım güncel. Oyunun dosya konumunda common redist çıkmamıştı ancak. Directx ve vcredits yüklemiştim. C: hemen hemen dolu diye D:ye kurmuştum oyunu. Cs go, nba2k15 gibi oyunlar da orda. Oyunu dosya konumundan çalıştırıp raporlamıştım başta zaten.
1.PNG
2.PNG
3-png.529470

Antivirüsü kapatıp tekrar denedim ancak olmadı. Ayrıca oyun klasörünün içinde her açmaya çalıştığımda oluşan crash dosyaları var.
4.PNG

DLC'leri kapatıp girdim ve yine olmadı :(

Dosya Ekleri

• 3.PNG
    3.PNG
    18,8 KB · Görüntüleme: 91
  • 4.PNG
    4.PNG
    23 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Ekran kartın AMD mi? Sil ve sürücüyü tekrar yükle.

Aynen HD 4870.

DDU ile sildim ve son sürümü yükledim ancak yine olmadı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı