Sürprizbozan The Witcher 3 Aerondight alınamıyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1mehmet

Decapat
Arkadaşlar oyunu tamamen bitirmiş durumdayım ama hala bilgeliğini kanıtlamak için fırsat kolla görevi var ve bu yüzden kılıcı alamıyorum. Bu görevi yapmanın bir yolu var mı?

Oyunu 4 kez bitirdim hepsinde de eksiksiz aldım, buga girmiş olabilir. Eğer buga girmişse konsol yardımıyla da alabilirsin kılıcı.

Youtubeda birçok video var, onlardan birini izleyerek konsol açmayı öğren, sonrasında internetten aerondight item kodunu bulup konsol üzerinden envanterine ekleyebilirsin.

Her görevin alternatif görevi var, bu yazıyı detaylı okuyun dediğimi anlayacaksınız.
Eğer her erdemin 2 görevinini de yanlış yaptıysanız bir daha alamıyorsunuz kılıcı.

Ben cesaret görevini yanlış yapmıştım alternatif görevi yaparak kılıcı aldım.

Her görevin alternatif görevi var, bu yazıyı detaylı okuyun dediğimi anlayacaksınız.
Eğer her erdemin 2 görevinini de yanlış yaptıysanız bir daha alamıyorsunuz kılıcı.

Ben cesaret görevini yanlış yapmıştım alternatif görevi yaparak kılıcı aldım.

2 bilgelik görevini de yanlış seçenek seçmişim oyunda bayağı ilerlemiştim geri dönüş kaydı da yok sağlık olsun artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı