The Witcher 3 DLC'lere ne zaman geçilir?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar The Witcher 3'e yeni başladım. Oyunu GOTY olarak almıştım. Normal olarak başladım 4 saat oynadım ve Yennefer'i en sonunda buldum. (ben oyuna girdiğimde 1 saate yakın görev yapmadım at ile mapte dolaştım ve çiçek falan lootladım o yüzden uzun sürdü. Sizde daha kısa sürebilir.) Yennefer'i bulduktan sonra oyunu kaydedip çıktım. 2 saat sonra yeniden girdim ama beni Hearts of Stone DLC'sinden başlattı. Sizce bu normal mi? Ben oyunu bitirdikten sonra DLC'ler ile oynanıyor sanıyordum.

J tuşuna basıp görevi değiştireceksin dostum. Seviyene uygun hangi görev varsa, onu seçip devam et oyuna. Görevlerin hemen yanında yazar zaten önerilen seviyeler.

HoS ek paketi için, oyunun sonlarına doğru başlanılmasını öneririm. Önerilen seviyeye geliniyor çünkü. Veya direk oyunu bitir, sonra başla.

Blood and Wine ek paketine ise oyunu bitirip başlamanı öneririm.

Tavsiyem ana hikayeyi bitirdikten sonra önce Hearts of Stone, son olarak da Blood and Wine DLC'sine geçmen. Bitirdikten 2-3 ay sonra yeniden başla oyuna.

Hocam zaten Hearts of Stone DLC'sine geçince uyarı verdi. Yüksek seviye olmam gerekiyormuş ama ben 3 seviyeyim :) Beni DLC'lerden başlattıda ben yeniden normal hikayeye nasıl geçeceğim?
J tuşuna basıp görevi değiştireceksin dostum. Seviyene uygun hangi görev varsa, onu seçip devam et oyuna. Görevlerin hemen yanında yazar zaten önerilen seviyeler.

HoS ek paketi için, oyunun sonlarına doğru başlanılmasını öneririm. Önerilen seviyeye geliniyor çünkü. Veya direk oyunu bitir, sonra başla.

Blood and Wine ek paketine ise oyunu bitirip başlamanı öneririm.

Teşekkürler bilgi için. Ben cevabımı aldım konu kilitlenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı