The Witcher 3 en iyi nasıl anlaşılır?

İndirim bekliyip tüm seriyi alacağım hocam size güveniyorum.

Kendi oynadığım şekli de yazayım o zaman. Witcher 1'i easy'de oynadım sadece hikayeyi deneyimlemek için. Witcher 2'ye normalde başladım ilk bossta zorlanınca easy'e aldım onu da, bazen normal bazen easy de oynadım. Tüm yan görevleri yap, hikaye delisiysen önemli seçimlerden önce fandom'a bak bazen iyi gibi görünen seçim kötü şeylere sebep olabiliyor. En basit örnekle ölüm kalım derecesinde bir acele varken "birisiyle" kartopu oynayıp oynamaman oyunun kötü sonla bitmesine sebep olabiliyor. Yan görev seçimlerini tamamen kendim ne yapardım şekliyle seçerken ana görevleri oyun en iyi sonla bitsin diye seçtim. 3 oyunu da kendimce %100 bitirdim bu arada haritada hiçbir şey kalmayana kadar oynadım, 1. oyun bile zevkliydi.

Kendi oynadığım şekli de yazayım o zaman. Witcher 1'i Easy'de oynadım sadece hikayeyi deneyimlemek için. Witcher 2'ye normalde başladım ilk bossta zorlanınca Easy'e aldım onu da, bazen normal bazen easy de oynadım. Tüm yan görevleri yap, hikaye delisiysen önemli seçimlerden önce Fandom'a bak bazen iyi gibi görünen seçim kötü şeylere sebep olabiliyor. En basit örnekle ölüm kalım derecesinde bir acele varken "birisiyle" kartopu oynayıp oynamaman oyunun kötü sonla bitmesine sebep olabiliyor. Yan görev seçimlerini tamamen kendim ne yapardım şekliyle seçerken ana görevleri oyun en iyi sonla bitsin diye seçtim. 3 oyunu da kendimce %100 bitirdim bu arada haritada hiçbir şey kalmayana kadar oynadım, 1. oyun bile zevkliydi.

Witcher 1'i sadece mouse ile oynayabilmek bence en iyi yanıydı her seferinde yemek yerken oynuyordum ve bir yandan hikayeyi dinliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı