The Witcher 3 "Game is already running" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu geçen ki indirimde satın aldım. İndirip oynadım sorun yoktu. Dün bilgisayara format attım. Formatla ilgili işleri bitirince Steam'i kurup, gece Witcher'i tekrar indirdim. Bu sabaha indirme işlemi bitti. Oyuna giriş yaptım yine bir sorun yoktu. İlk girişte kulaklığım takılı değildi, sesi monitörün hoparlöründen alıyordum. Kulaklığı taktım oyun içinde sesler gelmedi. Oyundan çıkıp tekrar gireyim dedim bu sefer de bu hatayı aldım şu an bu hatadan dolayı oyuna giremiyorum. Aynı konuyu daha önce başkası açmış. o konudaki yöntem bende işe yaramadı. Başka ne yapmam gerekir nasıl bu hatayı giderebilirim?

Oyunu açtığınızda görev yöneticisinde rundll isimli bir görev var mı?
Açtığım konuya sonucu belirtmeyi unutmuşum. O gün oyun hata vermişti, yukarıda verdiğim linkteki konuyu denedim olmamıştı sonrasında o konuda önerilen ayarı eski haline getirdim. Formatı attıktan bilgisayarda uğraştığım başka işlerimi bitirdikten sonra, bilgisayarı yeniden başlattım. Ve sorunsuz açıldı. Özetle hatayı aldıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmam sorunu düzeltti.

Geri
Yukarı