The Witcher 3 Geralt ve Triss hakkında

Daxton

Centipat
Yer
İstanbul Pendik
Daha fazla  
Meslek
Denizci/Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle şöyle kafamda bir soru takıldı The Witcher 3 de Geralt, Triss ile eve çıkıyor veya evleniyor mu? Yoksa triss ile eve çıktıktan sonra yen bizimle arası bozuluyor sanırım olaylar nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenefer değil mi asıl sevgilisi? :D daha ben yarasına gelemedim oyununda şu ana kadar hep yenefer ile birlikte oldu sonradan triss ile mi evleniyor bu Geralt reis. :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisine yürüyeceğini sen seçiyorsun eğer ikisine de yürürsen (benim gibi) ikisi de seni terk ediyor sonunda diye hatırlıyorum :)

Valla ben Triss'i seçmiştim romance'de. Hikayenin finalinde Triss ve Geralt Kovir'e yerleşip beraber yeni bir hayata başlıyorlardı.
Yenefer değil mi asıl sevgilisi? :D daha ben yarasına gelemedim oyununda şu ana kadar hep yenefer ile birlikte oldu sonradan triss ile mi evleniyor bu Geralt reis. :D.
Sizin tercihlerinize göre ilişkileriniz değişiyor. Triss'e yaklaşırsanız Yennefer'den uzaklaşıyorsunuz, Yennefer'e yaklaşırsanız Triss'ten uzaklaşıyorsunuz.

Oyunda 32 saat falan oldu herhalde soru işareti deşifre etmekten %1 ana hikaye ilerlemesi falan kaydettim herhalde. Mapta kayboluyor gibi hissediyorum bazen. Spoiler öğrenmekte istemiyorum şimdi :)

Valla ben Triss'i seçmiştim romance'de. Hikayenin finalinde Triss ve Geralt Kovir'e yerleşip beraber yeni bir hayata başlıyorlardı.

Sizin tercihlerinize göre ilişkileriniz değişiyor. Triss'e yaklaşırsanız Yennefer'den uzaklaşıyorsunuz, Yennefer'e yaklaşırsanız Triss'ten uzaklaşıyorsunuz.
Demek ki ben yenefere yürüyorum doğru tercih bana göre :D :D

Touissant'da ki bağ evinde (eğer sen Triss karakterini seçersen) beraber yaşamaya devam ediyorlar. Herhangi bir evlenme falan söz konusu değil. Oyunu 1 kez ana hikayesini 4 kez de hem ana hikaye hemde DLC ler ile bitirdim. 4 kez Yenneferi seçtim 1 kez Triss seçtim. Triss , evet çekici tatlı fakat bir Yennefer asla olamaz 😀.

Geri
Yukarı