The Witcher 3 Geralt'ın sadece kafası görünüyor

alkitolki

Hectopat
Daha fazla  
Oyun orijinaldir. Oyunu bitirdim. Bir gün açtığımda Geralt'ın vücudu yok olmuştu. Sadece kafası gözüküyor. Dosyaları doğruladım, 4 MB bir şey indirdi, yine aynı sorun devam ediyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun orijinaldir. Oyunu bitirdim. Bir gün açtığımda Geralt'ın vücudu yok olmuştu. Sadece kafası gözüküyor. Dosyaları doğruladım, 4 MB bir şey indirdi, yine aynı sorun devam ediyor. Ne yapmalıyım?
Onarmak sorunu çözmediyse silip tekrar kurmak kalıyor geriye. Benzer bi hata bana da olmuştu evler yüklenmiyordu . Sildim tekrar yükledim

Hocam oyundaki kaplama problemi oyunun dosyalarıyla alakalı değil. Sana durumu izah ettim. Ekranı kartını güncelle.
Hocam onu da yaptım. Durum aynıydı, internette Ciri ile oynayınca düzeliyo dediler. Oyunun hilesini indirdim ardından hileyi kullanarak Ciri'ye geçtim. Yine kaplama hatası oluyor, fakat tekrar Geralt'a geçince sorun çözülüyor. Yardımlarınız için çok sağolun, iyi forumlar.

Hocam onu da yaptım. Durum aynıydı, internette Ciri ile oynayınca düzeliyo dediler. Oyunun hilesini indirdim ardından hileyi kullanarak Ciri'ye geçtim. Yine kaplama hatası oluyor, fakat tekrar Geralt'a geçince sorun çözülüyor. Yardımlarınız için çok sağolun, iyi forumlar.

Bellek kapasiten ne durumda? Bellek yetmeyebilir, çünkü yüksek grafik ve detaylara sahip iken açık dünya tarzına sahiptir bundan dolayı sürekli harita yenilenir bunu da bellekler yapmaktadır.

16 GB belleğim var. 1050 4gb ekran kartım 7700hq işlemcim mevcut.

Oyun için yeterli sistemler. Bu parçalar tam performans çalışamıyor o zaman. Yani bu belleklerden yine olabilir, MHZ değerleri farklı olabilir, birisini tam okuyamıyor olabilir. Hiç baktınız mı görev yöneticisinden veyahut ASUS Tweak programından parçaların ne durumda çalışıyor?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı