Çözüldü The Witcher 3 görev geçilemedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MuChaTo

Hectopat
Yer
Amasya
Evet arkadaşlar sorunum başlıktaki gibidir. Ana görevlerde 2 görev var cirinin izinden ve kont Reuven'in hazinesi görevi , kont reuven'in hazinesi görevini tamamladım fakat dijkstra yerinde yok 4 farklı zamanda gittim sabah, öğle, akşam, gece adam yok. Her zaman zengin kasabalı var takılı kaldım, yardımcı olursanız teşekkür ederim.

1609140338140.png

Çözüm
Denyeceğim ama çok zorluk çıkartcak :(.Çok fazla yan görev yapmıştım o Save'den bu yana.
Hocam, eğer bahsettiğim görevi yapıp sonrasında hemen Reuven'in mekanına ışınlandıysanız orada sıkıntı olmuştur. O görevi yapmadan önceki savenize geri dönün. Siz büyük ihtimalle bahsettiğim görevi yaptınız ve sonrasında direk ışınlandınız. Sorun da bundan kaynaklandı.
Modu sileyim mi?
Gerek yok hocam. Dediğim göreve dönün. Döndüğünüzde hemen ışınlanmayın. Oradan bir yol bulup çıkacaksınız. Aard işareti ile bir yeri kırdığınızda sizi Reuven'in adamı karşılayacak. Sonrasında Reuven ile açık bir mekanda buluşacaksınız @MuChaTo .
Vallahi helal olsun hocam, başka kaçma yöntemini bulmak da zor. Ben çok atlayıp zıplamıştım, oralarda şansa bulmuştum aard geçidini :) geçtiğinde yazarsan iyi olur, merak ederim. Kitlenip kalınca oyun bırakmayı Assassin's Creed Origins'te yapmıştım oyundan soğuyup ama Witcher favorim. Geralt reis bırakılmaz, iyi oyunlar👍

Sorunu çözdüm. Eski Save'den başladım ve aynı göreve geldim, ben bu çatıdan aşağıya inmişim bir önceki Save'de. Tekrardan ( aynı yerden indim Aard'lı yeri bulamadım :D ) ardından sağa dönünce reuvenin adamı beni djikastraya götürdü.

Screenshot_1.png

Sorunu çözdüm. Eski Save'den başladım ve aynı göreve geldim, ben bu çatıdan aşağıya inmişim bir önceki Save'de. Tekrardan ( aynı yerden indim Aard'lı yeri bulamadım :D ) ardından sağa dönünce reuvenin adamı beni djikastraya götürdü.

Eki Görüntüle 814491

Yoğunluktan bakamadım yine değişik bir yöntemle çıkmışsınız ama çözülmesine sevindim iyi oyunlar:)

Aynı hata bende de oldu bende bu arkadaş gibi duvardan atladım :). Ve eski Save'im yoktu bende başka bir çözüm buldum. Eğer çıktıysanız dışarıdan malikaneyi dolaşıp aard ile kırlcak duvarı bulun orada zaten reuven yaveri var. Duvara yaklaşınca görev devam ediyor oradan. Eski Save'e dönmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı