The Witcher 3 görevin yeri gözükmüyor

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
Adsız.png
Bu görevdeyim ama görevin nerde olduğu gözükmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Bu görev isteğe bağlı bir görevdi sanırım. Ben YouTube'dan bakmıştım bu göreve yanlış hatırlamıyorsam.
Bu görevi oynadım, Hjalmar'la ilk karşılaşmamızda Buz Devi'ni anlattı ve onu öldürmeye karar verdik. Ardından ekranda iki seçenek belirdi, ya onunla beraber gidecektim ya da buluşma noktasında onu bekleyecektim. Onunla beraber gitmeyi seçtim ve görev yerini gösterdi, devamını anlatmayayım.

Bu görevi oynadım, Hjalmar'la ilk karşılaşmamızda Buz Devi'ni anlattı ve onu öldürmeye karar verdik. Ardından ekranda iki seçenek belirdi, ya onunla beraber gidecektim ya da buluşma noktasında onu bekleyecektim. Onunla beraber gitmeyi seçtim ve görev yerini gösterdi, devamını anlatmayayım.
Bir de kardeşi vardı bunun. Ona yardım etmemiştim :D. İlk oynadığımda aşırı zevkliydi oyun.

O görevi yapman için, J tuşuna basıp, ikincil görevlerden Undvik Devi'ni yapacaksın. Burada yol gözükecek. İlginç bir yere gideceksin. Buradaki görevi tamamladığın zaman, o ana görev de tamamlanacak. Fakat şunu belirteyim. Yapmak zorunda değilsin. İleride sana, spoiler vermeyeyim, bir görevde katkı sağlar fakat zorunlu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı