The Witcher 3 alınan kontratlar gözükmüyor

kuvalder

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Witcher 3'te aldığım kontratların bazıları hatta çoğunluğu görev kısmında gözükmüyor. Sizce neden oluyor düzeltme şansım var mı?

İlan tahtalarındaki her şey kontrat veya görev değil. Genellikle 1 - 2 tanesi kontrat/yan görev ve ilanların olduğu menüdeki diğer kağıtlara kıyasla daha büyükler. Diğerleri gerçekçilik/çeşitlilik katmak için koyulmuş, başka bi' işe yaramayan notlar. Bunlar daha küçük.

Aldığınız kağıtların kontrat/görev olduğundan emin misiniz? Kontratları görev menüsünde "Witcher Kontratları", yan görevleri "İkincil Görevler" altında bulabilmeniz lazım.

Son düzenleme:
İlan tahtalarındaki her şey kontrat veya görev değil. Genellikle 1 - 2 tanesi kontrat/yan görev ve ilanların olduğu menüdeki diğer kağıtlara kıyasla daha büyükler. Diğerleri gerçekçilik/çeşitlilik katmak için koyulmuş, başka bi' işe yaramayan notlar. Bunlar daha küçük.

Aldığınız kağıtların kontrat/görev olduğundan emin misiniz? Kontratları görev menüsünde "Witcher Kontratları", yan görevleri "İkincil Görevler" altında bulabilmeniz lazım.
Yani dostum oyun hakkında pek bi bilgim yok yeni gibi sayılırım. Ben ilan tahtalarından görev yani kontrat alındığını biliyorum. Şuana kadar nerdeyse 10 tane kontrat aldım ama sadece 2-3 tanesi görüktü ve yaptım

Şu ana kadar neredeyse 10 tane kontrat aldım ama sadece 2 - 3 tanesi gözüktü ve yaptım.
Dediğim gibi, tahtaya asılan her kağıt görev değil. Her ne kadar "şu bu lazım, şöyle yardım edin, böyle zor durumdayım" vb. yazan küçük kağıtlar olsa da bunlar aldığınızda görev vermiyorlar. Böyle şeyler yazmayanlar da çeşitlilik vesaire olsun diye koyulmuş.
Küçük kağıtların yanı sıra büyük ve bazen üzerinde mühür olan kağıtlar kontrat veya yan görev veriyor (seçtiğinizde üzerlerinde "kontrat:" diye yazar).

Alınabilecek görevi olan ilan tahtaları haritada sarı renkli ve ünlem işaretli kağıt olarak görünüyor. Pek sanmıyorum ama belki görevi olmayan tahtalardan birinde olabilirsiniz.

Bahsettiğim küçük - büyük kağıt olayına aşağıdan bakabilirsiniz. Büyük kağıtların dışındaki küçük kağıtların hiçbiri görev vermiyor. Bu oyundaki bütün tahtalar için geçerli.
1242-0-1454151976.jpg

Her şey anlattığım gibiyse ama yine de tahtalardan görev alamıyorsanız nasıl yardımcı olabilirim bilmiyorum, kusura bakmayın. Oyunu oynarken hiç alınabilecek görevi olan tahtalardan görev alamama gibi bi' sorun yaşamadım. @kuvalder

Son düzenleme:

Geri
Yukarı