The Witcher 3 hikayesi nasıldır?

The Witcher 3 hikayesi ne? Oyunun başındaki tanıtım videosunu dinledim çok anlamadım. Oyun hikayesi bayağı uzun oynamaya değer mi ve oynaması zor mudur?

Eğer takıntın yoksa oynama. Enis cherryson falan da izleme. Benim bütün AAA oyunları oynama amacım vardı bunu en sona bırakmıştım en sonunda bunu da bitirdim ama o oyun bana geçmedi yani uykum geldi uyumuştum bir keresinde hatta. Diyalogları geçmekten parmağım yorulmuştu. O ona gömüyor o ondan diğerine gömüyor. Git iki canavar kes Yennefer'la Triss'le yiyiş iki canavar kes sonra yine aynı. Bunları izleyecek olsam daha yararlı siteler var.

Eğer takıntın yoksa oynama. Enis cherryson falan da izleme. Benim bütün AAA oyunları oynama amacım vardı bunu en sona bırakmıştım en sonunda bunu da bitirdim ama o oyun bana geçmedi yani uykum geldi uyumuştum bir keresinde hatta. Diyalogları geçmekten parmağım yorulmuştu. O ona gömüyor o ondan diğerine gömüyor. Git iki canavar kes Yennefer'la Triss'le yiyiş iki canavar kes sonra yine aynı. Bunları izleyecek olsam daha yararlı siteler.

Eğer takıntın yoksa oynama. Enis cherryson falan da izleme. Benim bütün AAA oyunları oynama amacım vardı bunu en sona bırakmıştım en sonunda bunu da bitirdim ama o oyun bana geçmedi yani uykum geldi uyumuştum bir keresinde hatta. Diyalogları geçmekten parmağım yorulmuştu. O ona gömüyor o ondan diğerine gömüyor. Git iki canavar kes Yennefer'la Triss'le yiyiş iki canavar kes sonra yine aynı. Bunları izleyecek olsam daha yararlı siteler var.

Takıntı derken, hocam ben de uzun diye sıkılırım diye en son Days Gone oynadım ilk başlarda sıkılmıştım ama sonra seve seve bitirdim 15 günde uzun oyunlara karşı çok istekli değilim ama oynarsam sevebilirim şu an Uncharted 4 oynuyorum ondan sonra The Witcher 3 Uncharted 5 The Last of Us 1'den birini seçeceğim. Uzun oyun oynamaktan da fazla oyun oynamak daha mantıklı geliyor. Ama gene de RPG'lere de alışmak istiyorum.

Oynama zorluğu oynayışınıza göre değişmektedir. Hikayesi ise güzeldir. Oyunu oynayacaksanız her bölgedeki tüm soru işaretleri ve yan görevlerin hepsini yapmanız elzemdir. Oyunun akışına çok büyük etkenleri oluyor.
Yennefer denen bir kadın var ondan uzak dur Triss adlı kadına ise yapış. Sana tavsiyemdir, tabii köle olmak hoşuna gitmiyorsa...

Benim oyunlara alışmam kolay olmuyor hocam ilk baslarda genelde alışma süreci yaşıyorum. Seversem bitiriyorum güzel bir tecrübe olabilir.

Son düzenleme:
Takıntı derken, hocam ben de uzun diye sıkılırım diye en son Days Gone oynadım ilk başlarda sıkılmıştım ama sonra seve seve bitirdim 15 günde uzun oyunlara karşı çok istekli değilim ama oynarsam sevebilirim şu an Uncharted 4 oynuyorum ondan sonra The Witcher 3 Uncharted 5 The Last of Us 1'den birini seçeceğim. Uzun oyun oynamaktan da fazla oyun oynamak daha mantıklı geliyor. Ama gene de RPG'lere de alışmak istiyorum.

Benim oyunlara alışmam kolay olmuyor hocam ilk baslarda genelde alışma süreci yaşıyorum. Seversem bitiriyorum güzel bir tecrübe olabilir.
Days gone oyna. Çok sevmiştim.

Nasıl game of thrones a 3. sezondan başlamıyorsan Witcher a da 3 ten başlama. Hikayesini anlamazsın adam akıllı, anladım diyenler neler kaçırdığının farkında değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı