The Witcher 3 için %30 civarlarında Save dosyası nereden bulunur?

Çok sağ ol kardeşim deniyorum hemen.

Priscilla'yı arama görevinde bıraktım dostum. 1.31 GOTY sürümü. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hocam tekrardan çok teşekkür ederim, büyük sevaba girdiniz. Sadece bir şeyi çok merak ettim bu karakteri nasıl 54 lvl yaptınız? Ben senaryonun bu kısmında 10 lvl falandım. Sanırsam hikaye yerine kontratlara odaklanmışsınız.

Benim elimde bolca kayıt var ama 1.31 sürümü için. Muhtemelen 1.32'de falan çalışmayacaktır. Yine bakayım belki 1.32 için vardır veya 1.31 kayıtları 1.32'de de çalışır. Sürprizbozan kullanarak nerede kaldığını söyleyebilir misiniz? Oraya yakın bir şeyler arayayım.

Düzenleme: Oyunu Steam'den oynuyorsanız buluta kayıt olmuş olması gerekiyor. Defalarca oyunu silip tekrar yükledim. Sanırım korsan kullanıyorsunuz. Öyleyse yardım etmeyeceğim çünkü oyun 30 TL'ye tüm DLC'leri ile alınabiliyor. Diğer arkadaşlar yardımcı olabilir.

Elinde hala 1.31 için Save var mı acaba?

Maalesef yok ancak nexus Mods'tan kolayca bulabilirsiniz.

"Many Game Saves and New Game Plus Saves 7 Files 1.31"

Gerek kalmadı buldum benim gibi arayan varsa uğraşmasın.

Oyundaki velen ve skellige haritalarını tamamen bitirmenin ne kadar zaman aldığını bilen bilir, birazdan sizlerle paylaşacağım Save dosyasında yaklaşık 10 saatlik bir uğraş ile neredeyse velen haritasını tamamen bitirdim. Ancak levelimin çok üstündeki soru işaretlerini, Witcher kontratlarını ve yan görevleri vesaire yapmadım. Oyuna yeniden başlamak isteyen ancak Velen'deki görevler yüzünden oyundan soğuyanlar için açtım bu konuyu, belki birileri görür de Save dosyamı kullanır diye :)

Şunu da belirtmeliyim ki 2-3 tane mini yan görev hariç Novigrad'da hiç görev yapılmadı, yanlışlıkla Triss'in evine git görevinin bir kısmını yaptım o kadar.

Ekran görüntülerini paylaşıyorum, neredeyse her şeyin SS'ini aldım;

oyuna başlarken Witcher 2 kayıtlarını açık olarak seçtim, seçimlerim şu şekilde;

Letho yaşıyor. (geçmişin hayaletleri görevi tamamlandı, letho kaer Morhen'e gönderildi)

Sile yaşıyor.

Aryan la valette yaşıyor.

Philippa yerine Triss kurtarıldı.

Roche yolu yerine ıorveth yolu seçildi.

Save dosyası hakkında soracağınız bir soru varsa cevaplayabilirim.

İşte Save dosyam, yanlış bir şey yaptıysam geri dönüş yapın lütfen. Çünkü ilk defa bir dosyayı upload ediyorum, Save dosyamda iyi eğlenceler dilerim size :)

Oyunu bitirdiğim zaman ng+ için de başka bir Save dosyasını konu oluşturarak paylaşacağım, haberiniz olsun :)

Çok sağ ol kardeşim deniyorum hemen.

Hocam tekrardan çok teşekkür ederim, büyük sevaba girdiniz. Sadece bir şeyi çok merak ettim bu karakteri nasıl 54 lvl yaptınız? Ben senaryonun bu kısmında 10 lvl falandım. Sanırsam hikaye yerine kontratlara odaklanmışsınız.
Yeni gördüm hocam mesajınızı :D New Game+ ile o seviyeye kadar geldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı