The Witcher 3 kılıç karşılaştırması

HAV CAAREN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İki kılıcı karşılaştırmak istiyorum da, birinin hasar değeri yüksek diğerinin ise pasif güçleri yüksek. Kafam çok karışık, hangi kılıcı seçmeliyim, neden? (Setler ve rün taşlarından bağımsız bir şekilde.)

resim_2022-06-09_031752021.png

resim_2022-06-09_031824506.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Size tavsiyem Best Armor buradaki silah ve zırh setlerini kuşanmanız.
Wolf School Gear'dan devam ettim. Sırasıyla aşağıdaki şekilde güçlendirebiliyorsunuz.

Kendi başına bulabileceğiniz diğer bir set ise Grandmaster Wolf Gear Blood and Wine DLC'si ve seviye 40 gerekli. Direkt bunu üretebilirsiniz.

Size tavsiyem Best Armor buradaki silah ve zırh setlerini kuşanmanız.
Wolf School Gear'dan devam ettim. Sırasıyla aşağıdaki şekilde güçlendirebiliyorsunuz.

Kendi başına bulabileceğiniz diğer bir set ise Grandmaster Wolf Gear Blood and Wine DLC'si ve seviye 40 gerekli. Direkt bunu üretebilirsiniz.
ben Grandmaster Wolf Gear'ın şemalarını buldum ve gereken kişiye götürdüm. Fakat bunları yapmaya değer görmedim, üstümdeki zırha kıyasla. Üstümdeki zırhların pasifi var. Aşağıda ki pasifi okuduktan sonra hala Wolf Gear öneriyorsanız gidip alt itemlerini toplamaya başlayacağım.
resim_2022-06-09_154522925.png

ben Grandmaster Wolf Gear'ın şemalarını buldum ve gereken kişiye götürdüm. Fakat bunları yapmaya değer görmedim, üstümdeki zırha kıyasla. Üstümdeki zırhların pasifi var. Aşağıda ki pasifi okuduktan sonra hala Wolf Gear öneriyorsanız gidip alt itemlerini toplamaya başlayacağım.Eki Görüntüle 1413868

Sizin oynayış tarzınız savunmaya yönelik sanırım. Ben orta ağırlıklı zırh giymiştim ve saldırı hızı ağırlıklı bir oynayış tarzı belirlemiştim. Patır patır kesiyordum düşmanları sıkıntı çekmeden.
Direkt Grandmaster Wolf Gear zırhı için gerekli malzemeleri toplayıp deneyebilirsiniz. Diğer zırh şemaları daha düşük seviye için.
Zırh değerleri ise grandmaster-wolf-gear-stats - GosuNoob.com Video Game News & Guides adresinde belirtildiği şekilde.

Sizin oynayış tarzınız savunmaya yönelik sanırım. Ben orta ağırlıklı zırh giymiştim ve saldırı hızı ağırlıklı bir oynayış tarzı belirlemiştim. Patır patır kesiyordum düşmanları sıkıntı çekmeden.
Direkt Grandmaster Wolf Gear zırhı için gerekli malzemeleri toplayıp deneyebilirsiniz. Diğer zırh şemaları daha düşük seviye için.
Zırh değerleri ise grandmaster-wolf-gear-stats - GosuNoob.com Video Game News & Guides adresinde belirtildiği şekilde.
Seti full topladım kılıçlarıyla beraber, 6/6'yım. Fakat bi şey merak ediyorum. Ben şu anda kılıçlarımda genellikle efsun taşları kullanıyorum. Fakat adını tam hatırlamadığım bi sistem vardı kılıçlara uygulanan. Kalıcı geliştirme vs. gibi, onları kullanmam daha mı yararlı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı