Çözüldü The Witcher 3 "kılıçlar ve börekler" görevi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
Görevde Hattori'nin tedarikçisi ile buluşmak için günbatımından sonra rıhtıma git diyor fakat ne zaman gidersem gideyim oraya gittiğimde hiçbir şey olmuyor ve kimse de yok. Meditasyon yapıp saati ileri aldım her saatte gittim fakat yine de yok.

Dosya Ekleri

• 1668713101149.png
    1668713101149.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hattori'nin dükkanına geri döndüm oradaydı konuşup tekrar gittim rıhtıma ve görev devam etti.
Görevde Hattori'nin tedarikçisi ile buluşmak için günbatımından sonra rıhtıma git diyor fakat ne zaman gidersem gideyim oraya gittiğimde hiçbir şey olmuyor ve kimse de yok. Meditasyon yapıp saati ileri aldım her saatte gittim fakat yine de yok.

Hocam Hattori'yle konuşman gerek işte. Buluşacaksın onunla orada. Birlikte gideceksiniz pazarlığa.

Tam hatırlamıyorum ancak 22:00 ila 00:00 arasında falan orada olması gerek. Olmazsa oyundan çık tekrar gir bilemedim belki bug olmuştur.

görevde Hattori'nin tedarikçisi ile buluşmak için günbatımından sonra rıhtıma git diyor fakat ne zaman gidersem gideyim oraya gittiğimde hiçbir şey olmuyor ve kimse de yok. Meditasyon yapıp saati ileri aldım her saatte gittim fakat yine de yok.
Hocam bölüm öncesi kaydınıza geri dönün öyle deneyin ben zamanında böyle çözmüştüm.

Bende hiç olmadı öyle bir sorun ama. Oyun eğer ki buglanmışsa genelde oyunu kaydedip o kayda bir daha dönerim. Ya da oyundan çık gir yaparım. Ben o göreve tam gece yarısında girdiğimi hatırlıyorum. Bir sorun olmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı