Sürprizbozan The Witcher 3 "Ormanın Kalbinde" görevi nasıl yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar oyun sanırım bitti , steamden game of the year versiyonunu aldığımdan 2 expansion daha oynuyabiliyorum. Bunları önerir misiniz ? Bir de baska expansion alabiliyor muyuz ?
O 2 expansion'dan blood and vine olanı benim hayatımda gördüğüm en iyi dlc'dir. Adamlar üşenmemiş dlc için ayrı map yapmış farklı ilginç şeylerle doldurmuşlar. Ayrı bir oyun resmen. Heart of stone normal dlc. İkisini de öneririm çok güzel ikisi de.

İnternette 16 tane çıkarılacak diye yazmış da 7 yıl önce o zaman hikaye. Teşekkür ederim.

2 tane hikaye DLC'si var diğerleri yeni zırhlar, Yennefer Triss ve Ciri için yeni kıyafet görünümleri saç sakal stilleri, yeni bitiriş animasyonu NEW GAME+ ve birkaç yeni görev ekliyor onları ücretsiz bir şekilde buradan edinebilirsiniz.
Ekran görüntüsü 2022-08-19 192728.jpg

İlk Hos sonra Baw dlcsini oyna.
Teşekkür ederim.

2 tane hikaye DLC'si var diğerleri yeni zırhlar, Yennefer Triss ve Ciri için yeni kıyafet görünümleri saç sakal stilleri, yeni bitiriş animasyonu NEW GAME+ ve birkaç yeni görev ekliyor onları ücretsiz bir şekilde buradan edinebilirsiniz.Eki Görüntüle 1491234
Ben direk passli halini aldım. Aşağıda yazanları da indirmeme gerek var mı ? Bir de new game+ ne oluyor ?

Anladım şimdi çok teşekkür ederim. Bir daha aynı görevleri yapmayı bilemedim ama açıkçası expansionları bitirip starwarsa baslamayı düsünüyorum.
Rica ederim. New game+, oyunun çok bağımlısı değilsen gereksiz zaten. Başka oyunlarla devam edersin dlc'lerden sonra.

Geri
Yukarı