The Witcher 3 nasıl oynanmalı?

theorder21

Decapat
Daha fazla  
Oyuna yeni basladigim icin bazi konularda kafam karisiyor, asagida birkaç sorum olacak. Cevaplayan arkadaslara simdiden teşekkürler.

1) Hasari yuksek olan mi yoksa bonus, olasilik gibi seyleri daha yuksek olan kilic mi tercih etmeliyim (Zirhlar icin de gecerli mi)?

2) Genellikle guclu saldiriyi kullanıyorum bunun icin hangi zirhl tercih etmeliyim?

3) Kullanmadigimiz ekipmanlari satmak mi yoksa sokmek mi daha iyi?

4) Karakter kismindaki kilitli slotlar nasıl acilir?

1) Oyunu en zor modda oynamıyorsan normal bir oynayış tarzıyla zorlanacağını düşünmüyorum. O yüzden ikisi de keyif verecektir. Ben tamamen keyfi olarak bonuslardan ilerlerdim beklenmedik hasarlar vurabilirsin. Ayrıca canavarlara karşı yağ kullanmayı ihmal etme.
2)Bu konuyla ilgili hiçbir şey bilmiyorum ilk defa duyuyorum.
3)Üretim yaparak oynayacaksan sökmek mantıklı fakat ona da para verdiğin için özellikle oyun başında paran yetmeyebilir.
4) Hatırlamıyorum fakat levelinle alakalı olması lazım emin değilim.

Oyuna yeni basladigim icin bazi konularda kafam karisiyor, asagida birkaç sorum olacak. Cevaplayan arkadaslara simdiden teşekkürler.

1) Hasari yuksek olan mi yoksa bonus, olasilik gibi seyleri daha yuksek olan kilic mi tercih etmeliyim (Zirhlar icin de gecerli mi)?

2) Genellikle guclu saldiriyi kullanıyorum bunun icin hangi zirhl tercih etmeliyim?

3) Kullanmadigimiz ekipmanlari satmak mi yoksa sokmek mi daha iyi?

4) Karakter kismindaki kilitli slotlar nasıl acilir?

1 Görünüşü veya oynanış şekli hoşuna giden okul seti seç onları kullan oyun boyunca. Seviyen arttıkça zırhın bir üst seviyesini craft et.

2 Okul zırhlarının ve kılıçlarının özelliklerini oku ve skillerde ağır saldırı skillini fulle.

3 Sat, paraya çok ihtiyacın olacak blood and wine da.

4 Sen oynadıkça açılır orayı dert etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı