The Witcher 3 Next-gen'de düşük FPS almak

Eski sürüme geçtiğim zaman yeni sürümün Launcher'ına atıyor. Kurulu olduğu dizinden girince de oyun sanki crackliymiş gibi oluyor yani Steam'den açmıyor.

konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama bende 1070 msi gaminx var sıcaklık 65 dereceyi geçmiyor fps en düşük ayardada 40 en yüksektede rtx hariç fps sınırıda kapalı nasıl oyun knk bu. Videolara bakıyorum internete nex gen en düşük 55 ciarı almam lazım bomuşlar oyunu

normal değil bu fpsleri almam Gtx 1070 gmng x 16gb 3000mhz ram r5 3600 4.2 ghz saçam şekilde fpsler alıyorum. 1070 boş bir kart değil bu kadar sebebi nedir

konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama bende 1070 msi gaminx var sıcaklık 65 dereceyi geçmiyor fps en düşük ayardada 40 en yüksektede rtx hariç fps sınırıda kapalı nasıl oyun knk bu. Videolara bakıyorum internete nex gen en düşük 55 ciarı almam lazım bomuşlar oyunu

normal değil bu fpsleri almam Gtx 1070 gmng x 16gb 3000mhz ram r5 3600 4.2 ghz saçam şekilde fpsler alıyorum. 1070 boş bir kart değil bu kadar sebebi nedir
DX11 versiyonda oyna. 1080p orta veya yüksek ayarda denersin.

DX11 versiyonda oyna. 1080p orta veya yüksek ayarda denersin.

Aynen DX11 de daha yüksek verdi DX11 de de kart stabil çalışmıyor eski olduğu için DX12'yi bozmuşlar yenilik yapacağız diye hazırın içine etmişer. Eskiden DX12 de ultrada 70 80 FPS alırken şimdik DX11 de ultrada 55 65 alıyorum bozuk oyun

DX le falan alakası yok bunun. En sağlam systemde bile sıkıntı cıkarıyor. Tek iyi yanı cinematikleri O kadarla sınırlı. Başka hiç bir iyi yanı yok. Güzel bir yapım için çalışılmış aslında. Oynanış kısmında malesef 10 üzerinden 0 puan. Cinematik olarak görev sistemi olarak ödül almayı hakediyor olabilir ama. Bir oyun olarak değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı