The Witcher 3 Next-gen'de düşük FPS almak

Ben oynadım gerçekten hayal kırıklığına uğradım. FPS yerlerde ve o kadar bug var ki ayarlardan bulanık kapalı olmazsa karakterin saçları pikselleşiyor. Yani demem o ki eski sürüm yenisine bin katar. Bu arada eski sürüme dönmek istiyorsanız Steam'den oyunun özellikler kısmından beta kısmına geliyorsunuz. Orada 1.32 sürüm yazılı kısma tıklayın 36 GB gibi güncelleme gelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an eski sürümle ve HD modlarla oynuyorum. Mükemmel bir görsel kalite keyfi yaşıyorum. Size tavsiyem sakın güncellemeyin.

Şu an eski sürümle ve HD modlarla oynuyorum. Mükemmel bir görsel kalite keyfi yaşıyorum. Size tavsiyem sakın güncellemeyin.
Hiç modla oynamadım. Ama güncellemeyle birlikte grafikler gözü çok yoruyor. Blood and wine haritasına geçersem kör olacam sanırım. Yeni zırh,silah ve görevler için güncelledim.

Ben oynadım gerçekten hayal kırıklığına uğradım. FPS yerlerde ve o kadar bug var ki ayarlardan bulanık kapalı olmazsa karakterin saçları pikselleşiyor. Yani demem o ki eski sürüm yenisine bin katar. Bu arada eski sürüme dönmek istiyorsanız Steam'den oyunun özellikler kısmından beta kısmına geliyorsunuz. Orada 1.32 sürüm yazılı kısma tıklayın 36 GB gibi güncelleme gelecektir.
kanka nasıl geçcez eski sürüme

kanka nasıl geçcez eski sürüme

Sağ tıklayıp ayarlar dedikten sonra beta kısmından seçebilirsin.

1673901868631.png

Geri
Yukarı